تاریخ انتشار: 1403/03/29 10:04
کد خبر: 1277468

اعلام ظرفیت ورزشگاه آزادی برای فینال جام حذفی

به دلیل در دست تعمیر بودن ورزشگاه آزادی، هواداران نمی توانند از تمام ظرفیت این ورزشگاه برای تماشای بازی فینال جام حذفی بین دو تیم سپاهان و مس رفسنجان استفاده کنند.
اعلام ظرفیت ورزشگاه آزادی برای فینال جام حذفی

تیم‌های فوتبال سپاهان و مس رفسنجان در فینال جام حذفی باید روز پنج شنبه ۳۱ خرداد رو در روی هم قرار گیرند. در ابتدا و با اعلام سازمان لیگ، ورزشگاه سردار آزادگان قزوین به عنوان میزبان این بازی انتخاب شد که با مخالفت هر دو باشگاه سپاهان و مس همراه شد و روز گذشته امیر مهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خبر از برگزاری این دیدار در ورزشگاه آزادی و با حضور سیستم کمک داور ویدئویی VAR داد.

مهدی نصیبی سرپرست مجموعه ورزشی آزادی در خصوص برگزاری این دیدار اظهار داشت: با دستور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و حسین طلا مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تصمیم بر این شد که بازی فینال جام حذفی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.

او ادامه داد: با توجه به اینکه ورزشگاه آزادی در حال تعمیر و بازسازی است پس از انجام بازی دو تیم ملی ایران و ازبکستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، فکر می‌کردیم که دیگر این ورزشگاه میزبان مسابقه‌ای نخواهد بود اما پس از تصمیم برای انجام این بازی در ورزشگاه آزادی، تمامی عوامل مجموعه ورزشی آزادی در تلاش هستند تا بهترین امکانات را برای این بازی در نظر داشته باشند.

نصیبی خاطرنشان کرد: از سکوی شماره ۶ تا ۳۱ ورزشگاه آزادی در حال تعمیر است و امکان حضور هواداران در این سکوها نیست. حدود ۳۰ هزار نفر از تماشاگران می‌توانند در این ورزشگاه برای تماشای بازی حضور یابند و امیدوارم شرایطی رخ دهد که هواداران بازی خوبی را تماشا کنند.

او تصریح کرد: انشاالله برای نورپردازی این بازی هم مشکلی رخ نخواهد داد و بتوانیم میزبان خوبی برای هر دو باشگاه باشیم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/wkvwqv

آخرین اخبار