تاریخ انتشار: 1403/02/17 21:33
کامیابی‌نیا: چشمی باید ۳ بار اخراج می‌شد!
کد خبر: 1274745

حامدی فر به آینده خودش و استقلال ضربه می‌زند/کمیته انضباطی باید یک حکمی بدهد که بازیکنی دیگر این کارها را نکند

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد دارد، مدافع استقلال در دیدار دوشنبه شب دو تیم باید سه بار از زمین اخراج می‌شد.
حامدی فر به آینده خودش و استقلال ضربه می‌زند/کمیته انضباطی باید یک حکمی بدهد که بازیکنی دیگر این کارها را نکند

به گزارش فرتاک ورزشی

 کمال کامیابی‌نیا بعد از شکست 2 بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال در هفته بیست‌وششم لیگ برتر، اظهار داشت: فکر می‌کنم همه بازی زیبایی را دیدند. به هواداران استقلال تبریک می‌گویم. تیم ما خیلی خوب بازی کرد. فکر می‌کنم ما لحظه‌ها را از دست دادیم و متأسفانه شکست خوردیم.

  وی در مورد صحنه درگیری امید حامدی‌فر و مهرداد رضایی بعد از پایان مسابقه، عنوان کرد: فیلم این صحنه منتشر شده است. واقعاً حرکت زشتی بود. فکر می‌کنم بازیکنان استقلال، مدیران و کادر فنی این تیم هم این موضوع را تأیید نمی‌کنند. فکر می‌کنم حامدی‌فر 20 تا 22 سال سن داشته باشد. او با این کار به آینده خودش و تیم استقلال ضربه می‌زند. فکر می‌کنم کمیته انضباطی باید به قضیه ورود کند و نگذارد چنین صحنه‌هایی به وجود بیاید که بازیکنی به خودش اجازه بدهد، چنین کارهایی بکند. کمیته انضباطی باید یک حکمی بدهد که بازیکنی دیگر این کارها را نکند، چون باعث به وجود آمدن تنش و تزریق آن به سکوها می‌شود.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به عملکرد داور بازی استقلال - ذوب‌آهن گفت: درست است که به بازیکنان می‌گویند درباره داوری صحبت نکنند، ولی تیم‌ها زحمت می‌کشند. شما صحنه‌های مربوط به روزبه چشمی را نگاه کنید، در این بازی حداقل سه مرتبه باید اخراج می‌شد! همین آقای ناظمی در بازی مقابل هوادار و در گوشه زمین روی صحنه خطا به من کارت زرد نشان داد. فکر می‌کنم چون هفته‌های آخر است همه (داوران و بازیکنان) باید تمرکز کنند.

وی بدون ذکر نام به صحبت‌های عبدالله ویسی پس از تساوی فولاد مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر اشاره و تصریح کرد: فکر می‌کنم پاک‌ترین مربی ایران را ما داریم. یک تیم مقابل یک تیم دیگر بازنده می‌شود و نمی‌تواند در بازی خود برنده شود، به تیم ما حرف می‌زنند. نگاه کنید باشگاه ذوب‌آهن چقدر حرفه‌ای برخورد می‌کند. ما بیانیه یا کار غیراخلاقی هم انجام ندادیم. بالاخره یک جایی باید یاد بگیرند. اگر قرار باشد یک تیمی مقابل تیم دیگر در بازی خودش برنده نشود به بازیکنان و تیم ما حرف اضافه بزنند، ناظران بازی باید ورود کنند. مردم باید از فوتبال لذت ببرند نه اینکه هر کسی به خود اجازه بدهد هر حرفی بزند. این موضوعات به فوتبال ما ضربه می‌زند.

کامیابی‌نیا در پاسخ به خبرنگاری که اعلام کرد آیا منظورش بازی‌های هفته گذشته است، تأکید کرد: صد درصد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xe5lop

آخرین اخبار