تاریخ انتشار: 1403/03/04 20:17
کد خبر: 1275969

نویدکیا: احتمال جدا شدنم از مس رفسنجان بیشتر از ماندن است

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بعد از برتری این تیم مقابل ملوان بندر انزلی از احتمال جدایی خود از جمع نارنجی‌پوشان گفت.
نویدکیا: احتمال جدا شدنم از مس رفسنجان بیشتر از ماندن است

به گزارش فرتاک ورزشی

محرم نویدکیا در نشست خبری پس از برد یک بر صفر مس رفسنجان مقابل ملوان اظهار داشت: تا دقیقه 75 بازی خوب بازی کردیم و یک بازی استثنایی از لحاظ تاکتیکی ارائه کردیم. ملوان در چند دقیقه ابتدایی یکی دو موقعیتی روی ضدحملات به دست آورد، اما بعد از آن باهوش‌تر بازی کردیم و فضاهایی که می‌توانستند از پشت مدافعان ما استفاده کنند را پوشش دادیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم حتی می‌توانستیم با اختلاف سه چهار گل پیروز شویم. بچه‌های ما بازی فوق‌العاده خوب و استثنایی ارائه کردند و باید به آنها خسته نباشید بگویم. آنها نشان دادند که بی‌خودی تا اینجا نیامده‌اند و بی‌خودی به نیمه نهایی جام حذفی نرسیده‌اند و در واقع کیفیت این موفقیت‌ها را دارند. وقتی شما می‌توانید مقابل ملوان در انزلی چنین عملکردی داشته باشید، قطعاً حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و امیدوارم در آینده بتوانیم همین عملکرد را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: کمی از دست خودم ناراحتم، چون اواخر بازی یکی دو تعویضی ما به آن شکلی که دوست داشتم، نبودند و مقصر این موضوع من بودم. این مسئله باعث شد از دقیقه 75، 80 به بعد فشار زیادی را متحمل شویم و عقب بازی کردیم و این نقطه منفی بازی ما بود، در حالی که می‌توانستیم در همان دقایق نیز بهتر عمل کنیم، اما آن موقعیت‌های زیادی که از دست دادیم، باعث شد این شرایط پیش بیاید. به تیم ملوان و هوادارانش که از دقیقه اول تا آخر مسابقه تشویق کردند، خسته نباشید می‌گویم.

نویدکیا درباره ادامه همکاری‌اش با مس رفسنجان در فصل آینده گفت: من یک قراردادی با مس رفسنجان دارم و بارها در این باره صحبت کرده‌ام. همان روز اول به دلیل آنکه نمی‌دانستیم چه آینده‌ای داریم، بندی در قرارداد گذاشتیم که من و باشگاه بتوانیم در پایان لیگ صحبت کنیم. شاید آنها دوست نداشتند با من کار کنند و شاید من متوجه شدم که آن شرایط موجود برای این باشگاه وجود ندارد و از هم جدا شویم. فعلاً فکر می‌کنم احتمال جدا شدنم بیشتر از ماندنم است، چون من سال‌های سال در تیمی بازی کرده‌ام که همه چیز روی نظم و انضباط بوده است و این مسائل مرا نگران می‌کند. شرکت کمی آن حمایت لازم را از باشگاه ندارد و به همین دلیل ممکن است آینده‌ای با هم نداشته باشیم. همه اینها بستگی به دو سه هفته آینده دارد تا ببینیم چه اتفاقاتی در باشگاه می‌افتد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xe5xlp

آخرین اخبار