تاریخ انتشار: 1402/08/17 07:42
در آستانه دیدار حساس با بهترین تیم کره جنوبی؛
کد خبر: 1260769

هجوم ویروس سرماخوردگی به اردوی قهرمان ایران

اردوی خاتون در تاشکند با چالش مبتلا شدن بازیکنان این تیم به ویروس سرماخوردگی مواجه شده است.
هجوم ویروس سرماخوردگی به اردوی قهرمان ایران

به گزارش فرتاک ورزشی؛ خاتون بم، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال زنان که این روزها به عنوان نماینده ایران در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا حضور دارد، فردا ظهر درحالی به مصاف قهرمان کره جنوبی خواهد رفت که ویروس سرماخوردگی اردوی این تیم را فرا گرفته است.

شاگردان مرضیه جعفری که در مرحله گروهی این مسابقات با سیدنی استرالیا، هیوندای استیل‌رد کره جنوبی و نسف قارشی ازبکستان هم‌گروه هستند، در دیدار نخست خود روز یکشنبه، مصاف با قهرمان استرالیا را به این تیم واگذار کردند و حالا در دومین مسابقه باید به نبرد با قهرمان کره جنوبی بروند.

تیم ملی دختران فوتبال

این بازی که فردا از ساعت ۱۵ به وقت محلی تاشکند (میزبان رقابت‌های این گروه) و ۱۳:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد، شاید سخت‌ترین نبرد شاگردان جعفری در این تورنمنت باشد و حالا این تیم با چالش ویروس سرماخوردگی نیز مواجه شده است.

تا کنون دو بازیکن این تیم، مونا حمودی و زهرا سربالی با مبتلا شدن به این ویروس به احتمال بسیار زیاد دیدار با هیوندای استیل‌رد کره جنوبی را از دست خواهند داد. بدین ترتیب مرضیه جعفری باید به دنبال پیدا کردن جایگزین مناسب برای دو بازیکن ملی‌پوش خود در ترکیب خاتون باشد. اگرچه حتی ممکن است تا ظهر فردا که این مسابقه آغاز خواهد شد، بازیکنان دیگر هم مبتلا به این ویروس شوند.

گفتنی است که این دیدار از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه جار شهر تاشکند برگزار خواهد شد.

تیم ملی دختران فوتبال

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xerk5q

آخرین اخبار