تاریخ انتشار: 1402/10/01 08:32
دو مدافع از دسترس مورایس خارج شدند؛
کد خبر: 1264469

شوک به سپاهان با محرومیت 2 ستاره

دو مهره کلیدی سپاهان به دلیل محرومیت دیدار مقابل آلومینیوم را از دست دادند.
شوک به سپاهان با محرومیت 2 ستاره

به گزارش فرتاک ورزشی

تیم فوتبال سپاهان که روند خوبی طی هفته‌های گذشته طی کرده و در حال حاضر با یک بازی و یک امتیاز کمتر نسبت به استقلال در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار دارد، در آستانه مسابقه دشوار خانگی مقابل آلومینیوم اراک دو بازیکن کلیدی خود را به دلیل محرومیت از دست داد.

میلاد زکی‌پور، مدافع چپ مورد علاقه ژوزه مورایس که در تمام مسابقات داخلی و آسیایی یکی از نفرات اصلی سپاهان بوده و نمایش خوبی داشته، در دیدار اخیرشان مقابل هوادار تهران اخطار گرفت تا چهار کارته شود و دیدار مقابل آلومینیوم اراک را از دست بدهد.

زکی‌پور که در مسابقه مقابل هوادار یک پاس گل داد و داور به اشتباه آن را مردود کرد، توانسته در پنج مسابقه لیگ قهرمانان آسیا دو پاس گل داشته باشد و در 12 بازی لیگ برتر نیز همین کار را انجام بدهد ولی محرومیت مقابل آلومینیوم اراک موجب شد تا نتواند این آمار را بهتر کند.

محمد قربانی نیز که مثل زکی‌پور در تمام 12 مسابقه لیگ برتر و 5 بازی لیگ قهرمانان آسیا برای سپاهان به میدان رفت و مهره کلیدی این تیم در خط دفاعی و میانی بوده هم در دقایق پایانی دیدار مقابل هوادار تهران کارت زرد گرفت و چهار اخطاره شد تا بازی برابر آلومینیوم اراک را از دست بدهد.

سپاهان

ژوزه مورایس که همواره این دو بازیکن را در ترکیب اولیه قرار می‌داد و حساب ویژه‌ای روش درخشش زکی پور و قربانی در خط دفاعی داشت، حالا با یک بحران بزرگ برای دیدار مقابل آلومینیوم اراک مواجه شده و باید دو مدافع جدید را در این دیدار که بدون تماشاگر هم هستند، به کار بگیرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xern9l

آخرین اخبار