تاریخ انتشار: 1402/11/27 18:06
کد خبر: 1267545

کاپیتان استقلال: مشکلات حل نشود ضربه می‌خوریم

سید حسین حسینی گفت: ما امسال ۳۵ درصد پول گرفتیم و به نظرم تنهاترین تیم ایران استقلال است.
کاپیتان استقلال: مشکلات حل نشود ضربه می‌خوریم

سیدحسین حسینی بعد از برتری یک بر صفر استقلال مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی داریم. بازی با تیم‌های پایین جدول سخت است و می‌آیند و دفاع می‌کنند. این هم کار را برای ما سخت می‌کند.

وی در واکنش به اختلافات پیش آمده بین کادر فنی و مدیریت باشگاه استقلال تصریح کرد: من قبلاً هم گفتم که این اختلافات به تیم ضربه می‌زند. ما پارسال خیلی تیم خوبی داشتیم، ولی اختلافاتی که پیش آمد خیلی به تیم ضربه زد و آخر فصل هم جایگاهی نداشتیم. مطمئناً اگر ادامه داشته باشد تیم ضرر می‌کند. خیلی بهتر است این مشکلات حل شود، ولی همانطور که می‌دانید ما مشکلات زیادی داریم. خودمان هم خسته شدیم. الان 40 درصد از فصل قبل طلب داریم. یک نفر بگوید چه تلاشی در حال انجام است که ما به پول‌مان برسیم. ما هیچ تلاشی نمی‌بینیم. اگر اینطور است همان اول فصل بگویند مجانی قرارداد ببندید، نه اینکه یک قرارداد بسته شود و بعد 40 درصد بماند و مدیرعامل بگوید من در آن زمان مدیرعامل نبودم و از مدیر قبلی بگیرید. این درست نیست که ما این صحبت‌ها را بشنویم. هیچ تلاشی هم صورت نمی‌گیرد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در واکنش به این موضوع که علی خطیر پیش از مدیرعاملی وعده حل مشکلات مالی را داده بود، گفت: ما می‌دانیم که مدیرعاملی در استقلال سختی خاص خودش را دارد. خطیر هم این را می‌دانست. ما چند اسپانسر داریم و فکر می‌کنم از قرارداد امسال 35 درصد گرفتیم. به نظرم که تنهاترین تیم ایران ما هستیم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا نمی‌تواند به‌عنوان کاپیتان بین کادر فنی و مدیریت وساطت کند، خاطر نشان کرد: در ابتدای فصل مشکلاتی بود و من تا جایی که می‌توانستم تلاش کردم که این مشکلات حل شود. در بحث سقف قرارداد هم من واسطه شدم و بچه‌ها قرارداد را کم کردند، ولی تیم‌های دیگر رعایت نکردند. این وسط من شرمنده شدم. الان حامدی‌فر اول فصل در حق باشگاه لطف کرده و قراردادش را کم کرده است. یک قول‌هایی دادند که در نیم‌فصل آن را درست کنند، اما عملی نشد. آیا بد است بازیکن لطف کرده و قراردادش را کم کرده است و الان به قول‌شان عمل نمی‌کنند؟

وی در مورد دلیل غیبت مهدی هاشمی‌نسب در تمرینات هم به خبرنگاران اظهار داشت: نمی‌دانم! فکر می‌کنم در ادامه همین مشکلات باشد. امیدوارم این مشکلات برطرف شود. ما کادر فنی خیلی خوبی داریم و بازیکنانی یکدل. اگر مشکلات حل شود می‌توانیم به موفقیت برسیم، ولی اگر این اتفاق رخ ندهد مطمئناً به مشکل می‌خوریم.

بازیکن ملی‌پوش استقلال راجع به شکست تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا 2023 هم تصریح کرد: در تیم ملی تمام تلاش‌مان را کردیم. به نظرم بهترین زمان ممکن بود که به موفقیت برسیم، ولی واقعاً شکست مقابل قطر حق‌مان نبود. متأسفانه گل سوم این تیم همه چیز را خراب کرد.

حسینی در واکنش به سؤالی در مورد بازی نکردنش در جام ملت‌ها و همچنین انتقاداتی که نسبت به عملکرد علیرضا بیرانوند مطرح شد، اظهار کرد: درست نیست من علیه کسی صحبت کنم. تا 10 روز پیش آنجا یک هدف داشتیم و درست نیست علیه کسی حرف بزنم. من سعی کردم تمرین کنم و بعد از آن نظر کادر فنی بود.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xervap

آخرین اخبار