تاریخ انتشار: 1402/07/25 04:14
کد خبر: 714545

علیپور: نوبت من است که وفاداری باشگاه را جبران کنم

علی علیپور بازیکن سابق پرسپولیس می‌گوید هیچ تیمی در آسیا حریف راحتی نیست اما هیچ تیمی هم نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس و تماشاگرانش قد علم کند.
علیپور: نوبت من است که وفاداری باشگاه را جبران کنم

علی علیپور بالاخره بعد از مدت‌ها در تمرین گروهی تیم ژیل‌ویسنته حاضر شد تا موجب خوشحالی کادر فنی و سرمربی تیم پرتغالی شود. حالا علی منتظراست تا با نظر کادر فنی برای تیمش بازی کند. به این بهانه با او صحبت کردیم و سوالات دیگرمان را هم از او پرسیدیم. بازیکنی که سابقه گل‌زنی‌های زیادی را هم مقابل پیکان با پیراهن پرسپولیس و حتی گلزنی مقابل الدحیل را هم در کارنامه بازیگری‌اش دارد.

گویا بالاخره انتظارات در رابطه با بازی کردنت در حال اتمام است؟
بله خدا را شکر چند روز است که در تمرینات گروهی تیمم حضور دارم و همراه سایر بازیکنان بازی و تمرین می‌کنم و به شکل خوبی هم آماده هستم. در خصوص بازی کردن هم همه چیز به نظر کادر فنی بستگی دارد که چه زمانی به من بازی بدهد اما همین قدر بدانید که بعد از فیفادی حتما نوبت بازی کردن من هم فرا می‌رسد هر چند شاید در بازی اول مربی دقایق زیادی بازی به من ندهد اما در بازی‌های بعدی حتما سرمربی بازی بیشتری به من خواهد داد.

شرایط تیم و تمرینات‌تان به چه شکلی است؟
خدا را شکر تمرینات تیم حتی در تعطیلات فیفادی هم در حال برگزاری است و با قدرت زیر نظر سرمربی هر روز تمرین می‌کنیم تا به شکل خوبی آماده شویم. خوشبختانه بازیکنانمان از هر نظر چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ بدنی در بهترین شکل ممکن هستند تا با شروع بازی‌ها بهترین نمایش را ارائه دهند. تیممان در اواسط جدول قرار دارد اما همین قدر بدانید که اوضاع ما بهتر و بهتر خواهد شد و یکی از رتبه‌های بالای جدول را کسب خواهیم کرد. خودم هم برای بازی کردن بیشتر از هر بازیکن دیگر شوق و ذوق دارم چون مدت‌هاست بازی نکردم و به قولی کوهی از انگیزه‌ام به شکلی که اطمینان داشته باشید به قول معروف در کمترین تعداد دقایق بازی هم بهترین عملکرد را از من خواهید دید و در این حرف من شک نکنید.

باشگاه در مدتی که رباط دادی خیلی خوب پای تو ایستاد به همین دلیل به نظر می‌رسد انگیزه‌های مضاعفی برای جبران این مهم داری؟
بله باشگاه واقعا بعد از مصدومیت خیلی خوب پای من ایستاد و به نوعی با من نهایت همکاری را داشت. از این رو من هم برای این موضوع و ایستادن باشگاه پای من چه در زمان مصدومیت و چه بعد از آن که کاملا آماده شوم خیلی انگیزه دارم که بهترین بازی‌ها را برای ژیل ویسنته انجام دهم و به نوعی در خط حمله با گل‌زنی و یا پاس گل و در خدمت تیم بودن به نوعی دینم را به باشگاه ادا کنم.

بازی دوستانه‌ای در این مدت نداشتید؟
نه ما فقط تمرین داشتیم و بازی هم اگر بوده بین بازیکنان خودمان در تمرینات درون‌تیمی بوده اما همین قدر بدانید که برای بازی کاملا آماده‌ام و اگر بازی کنم حتما بهترین نمایش را از من خواهید دید.

در مورد بازی پرسپولیس با الدحیل که به نوعی خودت هم با پیراهن پرسپولیس مقابل این تیم سابقه خوبی داری چه صحبتی داری؟
پرسپولیس مقابل الدحیل در قطر بازی خیلی خوب و جان‌داری را ارائه داد و در طول نود دقیقه بهتر از حریف ظاهرشد و نشان داد که در آسیا حرف برای گفتن زیاد دارد. الدحیل بازیکنان خوب قطری و بازیکنان خارجی خیلی خوبی را در اختیار داشت اما پرسپولیس این‌قدر خوب بود که اجازه عرض اندام به بازیکنان خارجی و ستاره‌های تیم قطری نداد و پرسپولیس با همین فرمان جلو برود حتی می‌تواند به کسب عنوان اولی از گروهش هم امیدوار باشد.

در خصوص بازی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان چه نظری داری؟
هیچ تیمی در آسیا حریف راحتی نیست اما هیچ تیمی در آسیا نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس و تماشاگرانش قد علم کند و به نظرم پرسپولیس از سد تیم تاجیکستانی با حمایت هوادارانش می‌گذرد و خودش را به صدر نزدیک خواهد ساخت.

در خصوص بازی پرسپولیس مقابل پیکان که خودت هم بعد از صنعت نفت در دوران حضورت در پرسپولیس بیش‌ترین گل را به این تیم زدی چه صحبتی داری؟
بله بازی با پیکان برای من یادآور نوستالژی شیرین است چون به این تیم بعد از صنعت نفت بیشترین گل‌ها را زدم و در مجموع پنج گل به پیکان در رویارویی‌هایم به این تیم زده‌ام و همیشه از بازی با این تیم خاطرات خوب و شیرین داشته‌ام و یاد گل‌زنی‌های متعددم به این تیم می‌افتم. این بار هم اطمینان دارم اگر پرسپولیس با قدرت اصلی‌اش بازی کند حتما در هر زمینی که بازی برگزار شود از سد تیم پیکان می‌گذرد و شرایط خودش را در بهترین نقطه ممکن مستحکم خواهد ساخت. پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی در درون زمین و روی نیمکت دارد و به نظرم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. این تیم در چند سال گذشته بیشترین قهرمانی‌ها را داشته به همین دلیل این بار هم به عنوان مدافع عنوان قهرمانی انتظاری جز تکرار قهرمانی نمی‌رود. دفاع از عنوان قهرمانی معمولا حتی سخت‌تر از کسب عنوان قهرمانی است اما با گلات قهرمانی پرسپولیس ثابت کرده خوب راه قهرمانی و تکرارش را بلد است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/xoev6w

آخرین اخبار