تاریخ انتشار: 1402/10/17 13:59
کد خبر: 1265646

باشگاه پرسپولیس: گل‌محمدی منصرف شود آماده همکاری هستیم

باشگاه در نظر دارد، شروع تمرینات طبق همان برنامه زمان‌بندی که از قبل تعیین شده بود، آغاز شود.
باشگاه پرسپولیس: گل‌محمدی منصرف شود آماده همکاری هستیم

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «در ارتباط با آخرین اقدامات باشگاه در حوزه تعیین وضعیت نیمکت فنی تیم به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند؛ مدیریت باشگاه تأکید زیادی روی انجام سریع امور دارد و موارد مختلفی به طور موازی پیش می‌رود. این در حالی است که آقای گل‌محمدی هر زمان انصراف خود را اعلام کند، باشگاه از ادامه همکاری استقبال می‌کند و آمادگی کاملی برای این منظور وجود دارد.

در عین حال برای اینکه زمان را از دست ندهیم، روی گزینه‌های جایگزین کار می‌کنیم، اما نمی‌توانیم اطلاعاتی را منتشر کنیم. همچنین باید توجه داشت؛ تعجیل در کار منجر به نادیده گرفتن مصالح باشگاه در انتخاب‌های بهتر و عقد قراردادهای مناسب نگردد.

در چنین شرایطی برخی به نام پرسپولیس و هواداران دنبال برپایی بعضی تجمعات هستند. یک رقابت هم بین افراد وجود دارد برای اینکه بگویند بیشتر به پرسپولیس نزدیک یا وصل هستند و این هم بعضی اوقات کار را سخت و خراب می‌کند. قبل از هر چیز هواداران عزیز توجه داشته باشند مواردی چون ایجاد تجمع که این روزها در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ نه تنها به هیچ وجه از سوی باشگاه و افراد مرتبط با باشگاه نبوده و مورد تأیید هم نیست بلکه اصلاً شک نداشته باشید در نهایت باعث ضرر و خسران برای پرسپولیس خواهد شد حتی اگر ظاهر قضیه به شکل دیگری به نظر برسد. همین حالا فشار هواداری در شبکه‌های اجتماعی باعث سوءاستفاده‌ها شده است و پیشنهادها را به سمت و سویی می‌برد که قطعاً پذیرش آنها از سوی پرسپولیس یا ممکن نیست یا در صورت مورد قبول واقع شدن، به زیان باشگاه تمام می‌شود.

هواداران همچنین مطلع باشند؛ باشگاه پرسپولیس در بحث نقل‌وانتقالات بازیکنان نیز در حال حاضر با بعضی گزینه‌ها مذاکراتی هم داشته‌ است و گزینه‌های بیشتر هم بعد از تعیین سرمربی در فهرست قرار می‌گیرند».


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo5dga

آخرین اخبار