تاریخ انتشار: 1402/11/25 18:14
کد خبر: 1267394

ستاره گلزن به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داد

هافبک اسبق پرسپوليس پیشنهاد این باشگاه در خصوص دریافت مطالباتش را رد کرد.
ستاره گلزن به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی داد

به گزارش فرتاک ورزشی

رضا اسدی، هافبک اسبق پرسپوليس که علی‌رغم شرایط عجیبی که در این تیم پشت سر گذاشت با آمار ۴ گل زده و پنج پاس گل کار را با پیراهن شماره هشت سرخ‌پوشان به پایان رساند، در ادامه در تراکتور تا یک‌قدمی آقای گلی فصل گذشته نیز پیش رفت تا در ادامه راهی سپاهان شود و اکنون نیز به عنوان ملی‌پوش این تیم مدعی  آقای گلی است، بابت مطالباتش از سرخ‌پوشان حکم دریافت کرده است.

بولت پرسپولیساسدی نزدیک به ۲ میلیارد تومان از باشگاه پرسپوليس طلب دارد و این در حالیست که از زمان جدایی‌اش از این تیم دو فصل گذشته است.

حکم رضا اسدی که باعث شده پرسپوليس اکنون برای ثبت بازیکنان جدیدش دچار چالش شود، باعث شده تا مدیران تیم به دنبال راهی برای تعامل با وی باشند. پیشنهاد توافق برای دریافت قسطی مطالبات یکی از راهکارهای باشگاه پرسپوليس بوده که به بازیکن اسبق خود پیشنهاد داده‌اند.

آنها همچنین به دلیل بسته بودن حساب بانکی خود و مشکل برای صدور چک برای این بازیکن به وی اعلام کرده‌اند در توافق با وی این مبلغ را موعد مشخص شده پرداخت خواهند کرد.

اسدی اما به واسطه بد عهدی باشگاه پرسپوليس و در شرایطی که پیش از این در چند مرحله خواهان مشخص شدن وضعیت مطالبات خود شده بود و با پاسخی از باشگاه مواجه نشد، به این پیشنهاد پاسخ مثبت نداده است.

ستاره سپاهان که البته در گفت‌وگویی مدعی شده نمی‌خواهد هواداران این تیم دچار خسارت شوند و تنها گلایه‌اش از مدیران تیم است و این موضوع را با رد پیشنهاد استقلال و جواد نکونام در ابتدای فصل نیز نشان داده بود، خواهان پرداخت نقد و به روز مطالبات خود شده است.

این در حالیست که باشگاه پرسپوليس پیش از این در خصوص گلر نیمکت‌نشین کروات خود خیلی زود دست به کار شده بود و توانست مطالبات ارزی و در ادامه مالیاتی وی را پرداخت کند و باید دید درباره رضا اسدی چه برنامه‌ای را دنبال خواهد کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo5rvj

آخرین اخبار