تاریخ انتشار: 1402/12/06 21:14
کد خبر: 1268070

منافی: اوسمار نیاز به حمایت و زمان دارد/ باید به جانشین بیرانوند روحیه و انگیزه بدهیم

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، سرمربی برزیلی سرخپوشان در حال حاضر نیاز به حمایت و زمان دارد تا تفکرات خود را در تیم پیاده کند.
منافی: اوسمار نیاز به حمایت و زمان دارد/ باید به جانشین بیرانوند روحیه و انگیزه بدهیم

به گزارش فرتاک ورزشی

جواد منافی درباره شرایط پرسپولیس پس از انجام دو بازی در نیم‌فصل دوم با هدایت اوسمار اظهار داشت: پرسپولیس بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی مدتی را برای پیدا کردن جانشین او پشت سر گذاشت و به درست یا غلط پس از اینکه توافقی با یک سرمربی نامدار حاصل نشد، مدیران باشگاه با توجه به زمان کم و شناختی که اوسمار از تیم داشت، این مربی برزیلی را به‌عنوان سرمربی انتخاب کردند که خیلی به مذاق هواداران و حتی پیشکسوتان پرسپولیس خوش نیامد. سرخپوشان در بازی‌های تدارکاتی و مقابل آلومینیوم نتایج خوبی نگرفتند و علی‌رغم اینکه در بازی قبل تراکتور را با شکست روبه‌رو کردند، اما هنوز هجمه‌هایی علیه اوسمار وجود دارد.

وی ادامه داد: به عقیده من الان باید از سرمربی تیم حمایت کنیم. ما بخواهیم یا نخواهیم اوسمار انتخاب شده است و باید به او زمان بدهیم تا تفکرات خودش را در تیم پیاده کند. در حال حاضر فشار روی سرمربی برزیلی زیاد است و همه باید به تیم کمک کنیم تا در آرامش نتایج دلخواهش را بگیرد. آنچه مسلم است با یکی دو بازی نباید عملکرد تیم را مورد بررسی قرار دهیم. پرسپولیس در حال حاضر به آرامش و حفظ تمرکز نیاز دارد. بازیکنان باید با روحیه و انگیزه بالا بازی‌های لیگ را ادامه دهند. قطعاً نسبت به نیم‌فصل اول شرایط تیم تا پایان فصل خیلی سخت‌تر خواهد بود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی روز چهارشنبه سرخپوشان مقابل ذوب‌آهن که در نبود بیرانوند برگزار می‌شود، خاطر نشان کرد: در یک زمانی همه کارشناسان می‌گفتند که پرسپولیس بیشتر از هر بازیکنی، نیاز به یک دروازه‌بان دوم خوب دارد اما گوش شنوایی نبود، چون مصدومیت و محرومیت جزئی از فوتبال است و مشخص بود که یک روزی این اتفاق برای بیرانوند می‌افتد. در حال حاضر هم کاری نمی‌توان انجام داد جز اینکه به جانشین بیرانوند روحیه و انگیزه بدهیم تا با اعتمادبه‌نفس بالا بازی کند. ما باید به بازیکن جانشین باید بها بدهیم تا او بتواند توانایی‌اش را نشان دهد، چون بازی کردن در پرسپولیس خیلی سخت است و به‌ویژه اینکه در نخستین بازی باید در خارج از خانه و مقابل تیمی مثل ذوب‌آهن که در این فصل نتایج خوبی گرفته است، بازی کند.

منافی درباره خریدهای نیم‌فصل پرسپولیس گفت: به هر حال این خریدهایی که صورت گرفته براساس نیاز تیم بوده است. پرسپولیس در خط حمله و دفاع چپ نیاز شدیدی به بازیکن جدید داشت که این اتفاق خوشبختانه افتاد و نفرات خوبی جذب شدند. آل‌کثیر، عبدالکریم حسن، خدابنده‌لو و اورونوف بازیکنانی هستند که می‌توانند در نیم‌فصل دوم به کار پرسپولیس بیایند، تنها نگرانی درون دروازه است که امیدوارم مشکلی تا پایان فصل پیش نیاید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo5w7a

آخرین اخبار