تاریخ انتشار: 1402/12/10 14:33
کد خبر: 1268294

سرمربی‌ای که همیشه گزینه استقلال و پرسپولیس بود، قرارداد بست

یکی از سرمربیانی که طی سالهای اخیر همواره از او به عنوان گزینه حضور در فوتبال ایران نام برده شده بود بالاخره تیم جدیدش را انتخاب کرد.
سرمربی‌ای که همیشه گزینه استقلال و پرسپولیس بود، قرارداد بست

فدراسیون فوتبال الجزایر با اعلام توافق نهایی بین مسوولان فوتبال این کشور و ولادیمیر پتکوویچ خبر از همکاری طرفین داد و نوشت: سرمربی جدید تیم ملی به زودی وارد الجزایر خواهد شد. بر این اساس روز دوشنبه کنفرانس خبری برگزار می‌شود تا شرایط همکاری اعلام شود. قرارداد پتکوویچ ۲ساله و با هدف رسیدن به نیمه‌نهایی جام ملت‌های ۲۰۲۵ آفریقا در مراکش و همچنین راهیابی به جام‌جهانی امضا شده است.

انتخاب ولادیمیر پتکوویچ به عنوان سرمربی جدید الجزایر، دوران جدیدی را برای تیم فوتبال الجزایر رقم می‌زند. پتکوویچ با تجربیاتی که دارد می‌تواند به الجزایر کمک کند تا به اهداف جدیدی در فوتبال ملی دست یابد.

تجربه بین‌المللی او شامل حضور در ترکیه و ایتالیا است، جایی که او مربی تیم‌هایی مانند سامسون اسپور و لاتزیو بود. تحت هدایت او، لاتزیو در سال ۲۰۱۳ قهرمان کوپا ایتالیا شد.

با این حال، با تیم ملی سوئیس بود که پتکوویچ واقعاً خود را نشان داد. او پس از در اختیار گرفتن این تیم در سال ۲۰۱۴، سوئیس را به موفقیت‌های چشم‌گیر در تورنمنت‌های مهم، از جمله یورو ۲۰۱۶ و جام جهانی ۲۰۱۸ رساند.

در نوامبر ۲۰۱۹، پتکوویچ با راهیابی سوئیس به یورو ۲۰۲۰ به نقطه عطف جدیدی رسید و اولین مربی تاریخ سوئیس شد که سه بار متوالی جواز حضور در یک تورنمنت بزرگ را کسب کرد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo5wkb

آخرین اخبار