تاریخ انتشار: 1403/02/30 10:56
صنیعی‌فر: اینجا سرمایه‌گذار را فراری می‌دهند
کد خبر: 1275670

نکونام، نساجی را به آرزوی 24 ساله‌اش رساند

فرهاد صنیعی‌فر مالک سابق نساجی مازندران می‌گوید که این تیم با نکونام به آرزوی 24 ساله‌اش رسید.
نکونام، نساجی را به آرزوی 24 ساله‌اش رساند

به گزارش فرتاک ورزشی

مالک باشگاه تراکتور تبریز بعداز حذف این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی، تصمیم گرفته است قید تیم‌داری را بزند و این باشگاه را در پایان فصل جاری واگذار کند.

    محمدرضا زنوزی اولین مالک و سرمایه‌گذاری نیست که از حضور در فوتبال دلسرد می‌شود و در سال‌های اخیر، افراد زیادی را می‌توان مثال زد که وارد عرصه فوتبال شدند اما تنها چند سال توانستند دوام بیاورند و در نهایت عطای تیمداری را به لقای آن بخشیدند.

یکی از این نفرات، فرهاد صنیعی‌فر مالک سابق نساجی مازندران است. به بهانه خبر جدید در خصوص واگذاری باشگاه تراکتور توسط محمدرضا زنوزی، سراغ فرهاد صنیعی‌فر رفتیم. او در این خصوص به خبرنگار "ورزش سه" گفت: به اعتقاد من در فوتبالی که حدود 90 درصد آن تیم‌های آن دولتی هستند، سرنوشت بهتری در انتظار تیم‌های خصوصی نیست و اتفاقا محمدرضا زنوزی بسیار دلسوز و عاشق بوده که تا الان هم دوام آورده است. همین شرایط برای دوست خوبم رضا حدادیان هم در نساجی مازندران صدق می‌کند که عاشق استان مازندران است اما دست تنهاست.

* در فوتبال ایران، سرمایه‌گذار را فراری می‌دهند

فوتبال هواداران زیادی در همه کشورها دارد و تبدیل به یک صنعت پولساز در دنیا شده است که درآمدهای هنگفتی را نصیب صاحبانش می‌کند اما در فوتبال ایران نه تنها درآمدی وجود ندارد بلکه سرمایه‌گذار را فراری می‌دهند. به عبارت بهتر، فوتبال ایران قدردان محمدرضا زنوزی یا رضا حدادیان نیست.

2zhp5ref


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo6are

آخرین اخبار