تاریخ انتشار: 1403/03/27 15:27
کد خبر: 1277346

کامبک هلند در اولین گام یورو ۲۰۲۴

تیم فوتبال هلند در اولین دیدار در مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ برابر لهستان به پیروزی رسید.
کامبک هلند در اولین گام یورو ۲۰۲۴

تیم‌های هلند و لهستان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه عصر امروز در رقابت‌های گروه D جام ملت‌های ۲۰۲۴ اروپا در ورزشگاه فولکس پارک شهر هامبورگ آلمان به مصاف هم رفتند. لهستان در شرایطی به مصاف هلند رفت که روبرت لواندوفسکی، مهاجم مشهور این تیم به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب بود.

مسابقه با حملات لهستان آغاز شد و آدام بوکسا در دقیقه ۱۶ توانست دروازه برت فروبروخن را باز کند تا این تیم یک بر صفر جلو بیفتد. در ادامه حملات هلند برای جبران بیشتر شد و کودی خاکپو در دقیقه ۲۹ توانست گل تساوی را وارد دروازه لهستان کند و نتیجه مسابقه یک - یک شود.

یورو ۲۰۲۴؛ کامبک هلند در اولین گام/ لهستان بدون لوا باخت

نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا تیم‌های هلند و لهستان در نیمه دوم به دنبال زدن گل برتری باشند. نیمه دوم با تلاش تیم‌ها برای رسیدن به دروازه آغاز شد. با این حال تا ۱۰ دقیقه پایانی، حملات لهستان و هلند باعث نشد تا توپی از خط دروازه‌ها عبور کند. در دقایق پایانی اما این هلند بود که بهتر ظاهر شد و ووت وخهورست در دقیقه ۸۳ توانست گل دوم را وارد دروازه لهستان کند.

در دقایق باقیمانده، شاگردان میخال پروبیرز برای جبران گل‌ خورده نتیجه‌ای نداشت تا در نهایت، هلند با نتیجه ۲ بر یک برابر لهستان به پیروزی برسد و لاله‌های نارنجی گام اول را در یورو با برد بردارند.

در دیگر دیدار گروه D فرداشب از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه فرانسه با اتریش روبه‌رو می‌شود.

ترکیب اولیه هلند:

برت فربروخن، ناتان آکه، ویرجیل فن دایک، استفان دی فرای، دنزل دامفرایس، جوی ورمان، تیجانی ریندرز، جردی شوتن،کودی خاکپو، ممفیس دیپای و ژاوی سیمونز

سرمربی: رونالد کومان

ترکیب اولیه لهستان:

وویژیک شزنی، یان بدنارک، بارتوش سالامون، یاکوب کیویور، پرژمیسلاو فرانکوسکی، پیوتر زیلنسکی، تاراس رومانکزوک، نیکولا زالوسکی، کاسپر اوربانسکی، سباستین زیمانسکی و آدام بوکسا

سرمربی: میخال پروبیرز


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo6pby

آخرین اخبار