تاریخ انتشار: 1403/02/18 22:53
کد خبر: 1274894

عذرخواهی امباپه از هواداران بعد از حذف پاری سن ژرمن

کیلیان امباپه بابت حذف پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا از هواداران عذرخواهی کرد.
عذرخواهی امباپه از هواداران بعد از حذف پاری سن ژرمن

به گزارش فرتاک ورزشی

 کیلیان امباپه امشب آخرین بازی‌اش در لیگ قهرمانان با پیراهن پاری سن ژرمن را تجربه کرد. آنها در دیداری که موقعیت‌های زیادی را از دست دادند با یک گل مغلوب بروسیا دورتموند شدند و از رسیدن به فینال چمپیونزلیگ باز ماندند.

با کنار رفتن پی‌اس‌جی از لیگ قهرمانان و از بین رفتن احتمال رویارویی آنها با رئال مادرید، کیلیان امباپه می‌تواند انتقالش به باشگاه مادریدی را رسمی کند.

با این حال امشب خبری از صحبت درباره برنامه‌های آینده نبود و او صحبت‌هایش را با ناامیدی از نتیجه نهایی آغاز کرد. او گفت:«در زمینه‌هایی آنها بهتر بودند. از این نتیجه بسیار ناامید هستم و من از هواداران عذرخواهی می‌کنم. ما سعی کرده‌ایم تمام توان‌مان را به کار بگیریم اما فینال ممکن نشد. ما در این فصل با عملکردمان در بازی‌ها نشان داده بودیم که می‌توانیم از سال‌های گذشته جلوتر برویم.»

کیلیان امباپه

او سپس درباره عملکرد کلی پاری سن ژرمن در این فصل گفت:«فکر می‌کنم اگر تیم را به‌طور کلی بررسی کنیم و پروژه جدید را با جزئیات ببینیم، تعدادی از بازیکنان جوان تیم برای اولین بار بود که در یک باشگاه بزرگ و در این سطح رقابت حضور داشتند و با در نظر گرفتن این موارد فکر می‌کنم عملکرد تیم بد نبوده است.»


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/yo6zvb

آخرین اخبار