تیم فوتبال بانوان بادرود تهران اولین پیروزی خود در لیگ برتر را کسب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال کشور که عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار گردید، بادرود تهران در بازی خارج از خانه برابر کیان نیشابور با تک گل کیمیا نوری به برتری 1بر0 دست پیدا نمود تا اولین پیروزی خود را در این رقابت‌ها کسب کرده باشد.

بادرود تهران که اولین سال حضور خود را در این مسابقات تجربه می‌کند بعد از شکست‌های متوالی در 10 هفته اول لیگ برتر، بالاخره در یک بازی حساس بین تیم‌های قعر جدولی توانست یک پیروزی خوب کسب کند تا امیدهایش برای ادامه لیگ زنده شود.

بادرود تهران

بعد از اولین این پیروزی این تیم، خبرنگار فرتاک ورزشی طی گفت وگوی کوتاه با دکتر حمید جوادی مدیر عامل باشگاه بادرود تهران در خصوص این بازی و چگونه شد که بعد از گذشت 11 هفته اولین پیروزی نصیب بادرود شد سوال پرسید که ایشان در پاسخ گفت: قبل از هر صحبتی لازم میدانم خسته نباشید به عوامل فنی و بازیکنان داشته باشم و امیدوارم این پیروزی ها ادامه داشته باشد .

وی در ادامه افزود: خوشبختانه با جذب بازیکن و حمایت مالی از بازیکنان و کادر فنی توانستیم امروز با قدرت همیشگی ظاهر شویم و برد شیرین خارج از خانه سهم ما شود.

لازم به ذکر ایت بادرو تهران در هفته آینده یک دیدار حساس با فرا ایساتیس فارس برگزار خواهد نمود که رد صورت پیروزی می تواند امیدهای خود را برای ادامه لیگ و فرار از انتهای جدول بیشتر نماید.

بادرود تهران

بادرود تهران

بادرود تهران

بادرود تهران

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.