حسین عسگری معتقد است که با وجود تاثیر نداشتن کامیابی‌نیا روی توپ، گل پرسپولیس سالم بود و این هافبک در آفساید قرار نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسین عسگری، کارشناس داوری در خصوص قضاوت مرتضی منصوریان در دیدار پرسپولیس و فجرسپاسی اظهار کرد: منصوریان قضاوت بدی در این دیدار نداشت اما در مجموع قضاوت مقتدرانه‌ای هم از او ندیدم و اشتباه‌های کوچک در تصمیم‌های او دیده می‌شد. آوانتاژهای او بد موقع بود. یکی، دو بار به ضرر تیمی که علیه آن خطا شده بود، آوانتاژ داد و بیش از یکی، دو بار پیش آمد که خطاهای میانه میدان را اشتباه سوت زد.

وی ادامه داد: منصوریان تحرک خوبی در این دیدار نداشت و سرعت پایینی داشت که این برای داوری که بخواهد در سطح بین‌المللی سوت بزند، خوب نیست. همچنین رنگ لباس او نباید با رنگ لباس پیراهن دروازه‌بان پرسپولیس یکی می‌بود که این به دلیل ضعف کمیته داوران و سازمان لیگ است.

عسگری در اخر درباره مشکوک بودن گل پرسپولیس گفت: صحنه‌ای بود که قضاوت آن با چشم خیلی سخت است. من فکر می‌کنم کامیابی‌نیا با مدافع فجر در یک خط قرار داشت اما از آن صحنه‌هایی است که دقیق آن توسط VARهایی که در کشورهای اروپایی استفاده می‌شود، مشخص خواهد شد. با این حال من فکر می کنم آفسایدی نبود و گل پرسپولیس سالم به ثمر رسید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.