نجمه جودکی مجری پرخاشیه بعد از خداحافظی از تلویزیون تصاویری از خود منتشر می‌کند که با استاندارد‌های تلویزیون فاصله زیادی دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 نجمه جودکی مجری پرحاشیه تلویزیون که اخیرا گفته می‌شود از اجرا در صدا و سما کناره‌گیری کرده است، حالا سودای دیگری در سر دارد گفته می‌شود او می‌خواهد بازیگری و یا اجرا در شبکه خانگی را تجربه کند.

در روز‌های گذشته خبر‌هایی از کناره‌گیری نجمه جودکی از مجری گری در تلویزیون منتشر شد در این بین برخی گزارش‌ها نیز از آن حاکی بود که برای بار دیگر ممنوع التصویر شده است و این اتفاق در تصمیمش بی تاثیر نبوده است.

 نجمه جودکی

خداحافظی جودکی از صداوسیما

جودکی در یک پست اینستاگرامی نوشت: “برای مخاطبانم می‌نویسم برای مردمی که سیزده سال لحظه به لحظه حضورشان را حس کردم دقیقا هجده سالم بود که اجرای اولین برنامه زنده ام را تجربه کردم سال‌ها تلاش کردم تا در این جایگاه باشم و حالا در سی و یک سالگی تصمیم جدیدم را با شما شریک میشوم امیدوارم دور شدن من از اجرا در تلویزیون بین منو شما جدایی نندازه پى نوشت براى دوستانم: دورى از اجرا به معناى دورى من از تلویزیون نیست. مى خواهم جورِ دیگر و با حضورى دیگر در کنار شما باشم.”

این پست را باید به نوعی خداحافظی جودکی از اجرا در صداوسیما تلقی کرد و البته آغاز فصل جدیدی برای این هنرمند دانست.

گفته می‌شود نجمه جودکی قرار است پس از سریال «فاصله‌ها» که نقش کوچکی به عنوان بازیگر داشت، این بار فضای بازیگری را به طور متمرکزتر و ویژه‌تر آن هم با همکاری با چهره‌های مطرح سینمای ایران تجربه کند.

سریال فاصله‌ها به کارگردانی حسین سهیلی زاده و محصول سال ۱۳۸۹ است، این سریال برای اولین بار از شبکه سوم سیما پخش شد و جزو یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های دهه ۸۰ بود.

شاید هم او قصد دارد وارد اجرا در شبکه خانگی شود.

جودکی همچنین فعالیت‌هایش در اینستاگرام را نسبت به گذشته به شدت افزایش داده است و از نکات مهم و قابل توجه این است که تصاویری از خود منتشر می‌کند که با استاندارد‌های تلویزیون فاصله زیادی دارد.

 نجمه جودکی

جودکی پیشتر نیز مجری خبرسازی بوده است و مدت‌هاست بحث ممنوع‌التصویری او مطرح است. او به عنوان مجری ساختارشکن در صداوسیما شناخته می‌شد که در مواردی خطوط قرمز را نادیده می‌گیرد.

اجرا‌های او در برنامه «هفت ترانه» در شبکه شما بسیار خبرساز شد، حتی پوشش او نیز مورد نقد قرار گرفت. گفته می‌شد این برنامه باعث ممنوع التصویری او شده است.

او همچنین مدتی با مسابقه “نما به نما” همکاری کرد اما ناگهان از آن برنامه جدا شده، شایعه ممنوع التصویری او منتشر شد اما خود جودکی اعلام کرد به دلیل مسائل شخصی کنار رفته است.

جودکی سال گذشته نیز در یک اجرای خود خبری مربوط به شهر قم خواند که حاشیه‌های فراوانی برای او ساخت و نهایتا منجر به عذرخواهی او شد.

نجمه جودکی ۲۱ آبان ماه ۱۳۷۱ در شهر تهران متولد شد. او فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته معماری از دانشگاه آزاد است و با اجرا‌های متفاوت و به سبک خاص خود به عنوان مجری در برنامه‌هایی مانند سین مثل سریال، فرصت ویژه، مثبت هفده، هفت ترانه، مسابقه نما به نما و… حضور داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.