تاریخ انتشار: 1402/05/29 02:30
کد خبر: 11205

مردانی که در روابط فقط میل جنسی دارند

دانستن نشانه‌های مردی که دنبال رابطه جنسی است می‌تواند به زنان در شناسایی دوستی واقعی و هوس کمک کند.
مردانی که در روابط فقط میل جنسی دارند
به گزارش فرتاک ورزشی،

مردی که با هدف داشتن رابطه جنسی با شما وارد رابطه می شود رفتارهایی را از خود بروز می‌دهد که باعث می‌شود شما به او شک کنید و نتوانید به او اعتماد کنید. در این مطلب به ویژگی های  مردانی که قصد ازدواج ندارند  می‌پردازیم.

مردانی که  قصد ازدواج ندارند

این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
اگر به تازگی شروع رابطه عاشقانه با مردی داشتید که نشانه ها و رفتارهای زیر را از خود نشان می‌دهد بهتر است کمی بیشتر فکر کنید.

لمس بدن شما در هر فرصتی

این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
مخاطب شما اگر در هر فرصتی که پیش می‌آید دنبال لمس بدن شما است و نزدیکی فیزیکی با شما را می‌خواهد حتی در زمان و مکان نامناسب این رفتار نشان‌دهنده هدف او از ارتباط با شما و رسیدن به رابطه جنسی است. ممکن است برای فریب شما از جملاتی نظیر این که نمی‌توانم از تو دور باشم یا به تو که نزدیک می‌شوم آرامش می‌گیرم، استفاده کند.

مکالمات فقط جنسی، ویژگی های مردانی که قصد ازداوج ندارند

این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
از دیگر موضوعاتی که به شما در شناخت این مردان کمک می‌کند دقت در مکالمات آن‌ها است. اگر بیشتر مکالمات مخاطب با شما حول محور رابطه جنسی می‌چرخد و بیشتر در این مورد صحبت می‌کند یعنی دنبال رابطه جنسی است. این زنگ هشدار واضحی است که هدف او را از رابطه با شما نشان می‌دهد.

توجه به ظاهر شما


این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
اگر دوست پسرتان از اندام و ظاهر شما تعریف می‌کند خوب است اما اگر تعریف‌های او فقط منحصر به ظاهر شما است و او بر جذابیت‌های ظاهری شما تمرکز می‌کند به این معناست که او جذب ظاهر شما شده و به خاطر جذابیت جنسی و ظاهری به شما نزدیک شده است و فقط رابطه جنسی با شما را می‌خواهد. 

شما را با دوستانش آشنا نمی‌کند، ویژگی های مردانی که قصد ازداوج ندارند

این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
اگر دوست پسر شما از آشنا کردن شما با دوستانش طفره می‌رود شاید به این دلیل است که نمی‌خواهد شما را با آن‌ها آشنا کند و اصلا دوستان او از وجود شما اطلاعی ندارند که ممکن است این موضوع نشان دهنده عدم اهمیت شما برای دوست پسرتان باشد. یا اینکه حتی نشانه خیانت او به شما و ارتباط با شخص دیگری باشد.

علاقه فقط به رابطه جنسی

این مردان فقط از شما رابطه می‌خواهند
زمانی که به دوست پسر خود پیشنهاد می‌دهید که بیرون بروید یا با هم فیلم ببینید یا سایر تفریحات رو با هم انجام دهید او علاقه‌ای نشان نمی‌دهد و از این پیشنهادها استقبال نمی‌کند اما به بودن در اتاق خواب علاقه نشان می‌دهد و انرژی خوبی دارد به این معناست که او فقط به رابطه جنسی با شما فکر می‌کند و اساسا خواسته او در ارتباط با شما همین است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.

کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2an8e3

اخبار مرتبطآخرین اخباردر رابطه جنسی خود تجدید نظر کنید!
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی

در رابطه جنسی خود تجدید نظر کنید!
رابطه جنسی| مشکلات جنسی| دانستنی‌های جنسی