تاریخ انتشار: 1402/03/19 19:00
کد خبر: 4726

موردی که اکثر ما از همسرمون پنهان میکنیم

اغلب از این موضوع مطلع هستیم که مسائلی وجود دارد که همسرمان در زندگی از ما پنهان می کنند، اما آیا می دانید رایج ترین مسائل پنهانی آن ها چه چیزهایی است؟
موردی که اکثر ما از همسرمون پنهان میکنیم

دروغگویی یکی از شایع ترین دلایلی است که باعث می شود افراد از هم جدا بشوند. اما ترک کردن عادت به دروغ گفتن نیز یکی از سخت ترین کارها است. مطالعه ای در سال 2013 نشان داد که افراد حداقل 5 بار در هفته به همسران خود دروغ می گویند و حتی اگر شریک زندگی تان مستقیما به شما دروغ نمی گوید، بازهم نمی تواند یکسری از چیزها را از شما پنهان نکند.

بیش از یک سوم مردم امور مالی خود را از شریک زندگی شان مخفی می کنند

در سال 2018 نتایج یک مطالعه دو ساله نشان داد که 37 درصد از 2000 فرد بزرگسال مورد بررسی به پنهان کردن خرید ها، صورت حساب ها، حساب های بانکی و یا حتی پول نقد خود از همسرشان اعتراف کرده اند. اکثریت افراد ( حدود 21 درصد ) پول نقد و 20 درصد آن ها خرید های جزئی و 12 درصد از آن ها صورتحساب های خود را پنهان کرده بودند. همچنین 6 درصد افراد گفته بودند که حساب های بانکی و 5 درصد از آن ها خرید های کلان خود را از همسرشان مخفی کرده بودند.

پنهان کردن از همسر

تقریبا از هر 5 نفر، 1 نفر درباره امور مالی خود به همسرش دروغ می گوید

مسلم است که بسیاری از افراد در برخورد با افراد مهم زندگی خود کاملا روراست هستند؛ اما مسائلی وجود دارد که نمی توان درباره آن ها دروغ نگفت. مثلا امور مالی! بر اساس مطالعه صورت گرفته 18 درصد از افراد درباره منابع مالی و یا بدهی های خود به همسرشان دروغ می گویند. حدود 13 درصد افراد گفته بودند که دروغ های شان به امور مالی و بدهی هایی که داشته اند مربوط می شده، اما قسمت بد ماجرا این جا است که 5 درصد از افراد اعتراف کرده اند که درباره درآمد و حقوق دریافتی شان به همسرشان دروغ گفته اند.

پنهان کاری های همسرم

حرف آخر

اینکه در بحث مسائل مالی موردی را از همسرمان پنهان کنیم امری عادی است و مسئله ی غیرعادی نیست برای همین نمیتوان گفت تاثیر منفی در زندگی مشترک ایجاد خواهد کرد اما همیشه این پنهان کاری درست نیست، به عنوان مثال در شرایط حساس و بحرانی، همسرتان بهترین یار و کمک شما خواهد بود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27k5e3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


راز مهم زنی که پیش شوهرش محبوب تر است