تاریخ انتشار: 1401/05/29 20:14
کد خبر: 17626

اسکوچیچ فردا به ترکیه می‌رود/ برنامه کادرفنی برای رصد ملی‌پوشان

دراگان اسکوچیچ و دستیارانش برنامه فشرده ای را برای رصد عملکرد بازیکنان شاغل در لیگ و لژیونرهای فوتبال ایران در نظر گرفته اند.
اسکوچیچ فردا به ترکیه می‌رود/ برنامه کادرفنی برای رصد ملی‌پوشان

در هفته گذشته وحید هاشمیان به منظور بررسی عملکرد شجاع خلیل زاده ،محمد حسین کنعانی زادگان و امید ابراهیمی در لیگ قطر راهی این کشور شد و بازی لژیونرهای ایرانی شاغل در قطر را زیر نظر گرفت.هاشمیان همچنین روز پنج شنبه در اصفهان تماشاگر مسابقه سپاهان برابر نساجی بود.

همزمان اسکوچیچ و ملادن زانجر در انزلی دیدار ملوان و استقلال را از نزدیک تماشا کردند و کرونوسلاو رندولیچ در کرمان تماشاگر بازی مس برابر گل گهر بود.

روز جمعه اسکوچیچ به همراه وحید هاشمیان، ماریو تات، ملادن زانجر و کرونوسلاو رندولیچ تماشاگر دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان در استادیوم آزادی بودند و علی قربانعلی‌پور در تبریز مسابقه تیم های تراکتور و ذوب را تماشا کرد.

همچنین در این هفته اعضای کادر فنی تیم ملی مسابقه استقلال مقابل مس کرمان را در ورزشگاه آزادی تماشا می کنند، روز جمعه وحید هاشمیان و علی قربانعلی‌پور تماشاگر دیدار گل گهر و سپاهان خواهند بود و ملادن زانجر و کرونوسلاو رندولیچ بازی آلومینیوم مقابل پرسپولیس را از نزدیک زیر نظر می گیرند.

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی نیز به همراه ماریو تات به تماشای بازی فولاد خوزستان مقابل تراکتور می نشیند.

همچنین اسکوچیچ به همراه کرونوسلاو رندولیچ فردا راهی ترکیه خواهد شد و در استانبول بازی باشاک‌شهیر - کایزری‌اسپور و عملکرد مجید حسینی و علی کریمی را زیر نظر می گیرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/27qgv6

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


اسکوچیچ فردا به ترکیه می‌رود/ برنامه کادرفنی برای رصد ملی‌پوشان