تاریخ انتشار: 1396/04/30 01:07
کد خبر: 194536

آیا پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات از استقلال شکست خورد؟

پرسپولیس با برنامه و حساب شده در نقل و انتقالات شروع کرد و در نهایت نیز نفرات مد نظر خود را جذب نمود.
آیا پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات از استقلال شکست خورد؟

،خوشبختانه امسال پرسپولیس دنبال بمب ترکاندن و افتادن در کری و کل کل های بعضا مضحک با تیم رقیب در راستای جذب بازیکنان روی بورس و گرانقیمت نبود و با هوشمندی برانکو و همراهی باشگاه اتفاقات جالبی برای این تیم افتاد. پرسپولیس نقل و انتقالات با جذب 5 بازیکن و بازگرداندن یکی از نیروهای سابق به کار خود پایان خداد و شاید در بین تیم های لیگ برتری کمترین تغییرات را نسبت به فصل گذشته داشته باشد.

هر چند شاید با هر بازیکن شاخصی که استقلال به خدمت می گرفت هواداران پرسپولیس نگران این می شدند که از تیم رقیب عقب افتاده اند و باشگاه شان باید دست بجنباند اما واقعیت این است که پرسپولیس نیازی به تغییرات زیاد نداشت و با برنامه و حساب شده در نقل و انتقالات پیش رفت. این تغییر رویه در باشگاه پرسپولیس البته مرهون و نتیجه اتفاقات خوبی است که در تیم این باشگاه رخ داده است.

با جذب بازیکنان مورد نظر از سوی هر دو باشگاه سرخابی، نمی توان به صراحت اعلام کرد که کدام تیم برنده نبرد نقل و انتقالات تابستانی بوده اند و باید دید و به انتظار نشست که نفرات جذب شده در هر دو تیم در میدان عمل کدام یک کارایی بیشتری برای تیم خود خواهند داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ld5ak

اخبار مرتبطآخرین اخبار


برانکو به دنبال جذب این بمب نقل و انتقالات نبود!

ماراتن سنگین سرخابی ها در لیگ هفدهم
دو تیم بزرگ پایتخت فقط برای قهرمانی بسته می شوند