تاریخ انتشار: 1401/03/21 09:19
کد خبر: 20815

یحیی کوتاه آمد/ پرونده جذب زکی پور بسته شد

تنها حامی میلاد زکی‌پور در تیم پرسپولیس هم بالاخره کوتاه آمد تا پرونده قرمزپوش شدن مدافع سابق استقلال برای همیشه بسته شود!
 یحیی کوتاه آمد/ پرونده جذب زکی پور بسته شد

یحیی گل محمدی که تنها دوستدار سبک بازی میلاد زکی پور بود و چند روزی هم روی این خرید اصرار ورزید در نهایت به خواست هواداران پرسپولیس از این گزینه چشم پوشید تا دنبال مدافع چپ دیگری برای تیمش باشد.

رضا درویش که خودش در چند نوبت با یحیی گل محمدی صحبت کرده بود وقتی رضایت سرمربی اش برای کنار گذاشتن این گزینه پرحاشیه را گرفت، مصاحبه کرد و در واکنش به خنثی شدن بمبی به نام میلاد زکی‌پور گفت: "مگر ما باید با ایشان توافق کنیم. چیزی درباره توافق با ایشان نشنیدم."

این درحالی است که میلاد زکی پور جزو اولین گزینه های یحیی گل محمدی در نقل و انتقالات تابستانی بود.

سرمربی پرسپولیس از طریق آنالیزورهایش به خوبی بازی های مدافع چپ فصل گذشته گل گهر سیرجان را به تماشا نشسته و او را مدافع چپ مناسبی برای برنامه های تاکتیکی فصل آینده خودش می دانست اما...

هواداران پرسپولیس مصاحبه‌ای از زکی پور را در فضای مجازی منتشر کرده اند که علیه قهرمانی‌های پرسپولیس در سال‌های گذشته موضع گرفته و این قهرمانی‌ها را زیر سوال برده است. البته قبلا هم موارد مشابهی داشتیم که بازیکنانی کارهای بدتر از این کرده بودند و پرسپولیسی شدند، چون تجربه ثابت کرده هواداران پرسپولیس و استقلال خیلی زود یکسری مسائل را فراموش می‌کنند، اما این بار خیلی فرق می کرد.

هرچند میلاد زکی پور علیه برانکو ( سرمربی محبوب و سابق پرسپولیس) و افشین پیروانی مصاحبه کرده بود اما آنچه برای طرفداران پرسپولیس بیشتر از هرچیز حساسیت برانگیز شده بود، زیر سئوال بردن ۵ قهرمانی پی درپی این تیم از سوی این بازیکن چپ پا بود.

شنیدیم یحیی گل محمدی از باشگاه خواست برای مذاکره رسمی یا عقد قرارداد با میلاد زکی‌پور دست نگه دارد تا کار مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا بیرانوند و دانیال اسماعیلی فر تمام شود و بعد با مدافع چپ سابق استقلال قرارداد بسته شود منتهای مراتب جواد کاظمیان با انتشار یک استوری این پروژه را به بحران کشاند.

همبازی سابق یحیی گل محمدی و ستاره سال های نه چندان دور پرسپولیس به طعنه نوشت که لابه لای خریدهای خوب، پرسپولیس دنبال خرید زکی پور است و دوباره آتش خشم هواداران شعله ور شد.

اتفاقی که درنهایت با توصیه نزدیکان یحیی گل محمدی به سرمربی پرسپولیس منجر به انصراف او از خرید یک استقلالی جنجالی شد!

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oa9ql

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 کدام مربی اروپایی به جمع سرخ‌ها می‌پیوندد؟