تاریخ انتشار: 1401/11/16 16:57
کد خبر: 11015

ادعای رسانه اسپانیایی؛ زیدان سرمربی مسی می‌شود

یکی از پایگاه‌های خبری اسپانیا مدعی شده است که سرمربی سابق رئال مادرید در مسیر تبدیل شدن به سرمربی جدید پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.
ادعای رسانه اسپانیایی؛ زیدان سرمربی مسی می‌شود

زین‌الدین زیدان از پایان فصل 21-2020 که دست از هدایت تیم فوتبال رئال مادرید کشید، بدون تیم بوده است اما به نظر می‌رسد که او در مسیر بازگشت به دنیای مربیگری قرار دارد.

تصور می‌شد که اسطوره فرانسوی که پس از تجربه تنها فصل بدون جام دوران مربیگری‌اش رئال مادرید را ترک کرد، قرار است جانشین دیدیه دشان روی نیمکت تیم ملی فرانسه بنشیند اما تمدید قرارداد دشان با این تیم، تحقق رؤیای هدایت تیم ملی فرانسه را برای کاپیتان پیشین خروس‌ها به تعویق انداخت. از این رو او قصد دارد کار خود در فوتبال باشگاهی را از سر بگیرد و شانس خود را برای کسب دومین قهرمانی‌اش در لالیگا و چهارمین قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا را امتحان کند.

طبق گزارش سایت «Todo Fichajes» اسپانیا، زیدان مذاکراتش را با پاری‌سن‌ژرمن برای جانشینی کریستوف گالتیه آغاز کرده است، چرا که قهرمان فرانسه از عملکرد سرمربی فعلی تیم، کریستوف گالتیه راضی نیست و قصد دارد که در پایان فصل جاری با او قطع همکاری کند.

در صورت انتصاب زیدان به عنوان سرمربی جدید رئالی‌ها، سناریوی جدیدی شکل خواهد گرفت و مرد فرانسوی این بار برخلاف دوران مربیگری‌اش در لالیگا، در سمتی از میدان قرار دارد که لیونل مسی هم همانجاست.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ogzo3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پاری‌سن‌ژرمن به دور دهم جام حذفی فرانسه صعود کرد

شب خاص امباپه و حکیمی در آمریکا (عکس)
در جریان پیروزی صدرنشین NBA و کوین دورانت