تاریخ انتشار: 1402/05/10 07:53
کد خبر: 1763

چرا مدافع استقلال در تمرین تیم جدیدش حاضر نمی‌شود؟

مدافع تیم استقلال مدعی شده با یک باشگاه خارجی قرارداد امضا کرده است و تنها در صورت فسخ قرارداد به اردوی تیم آبی ملحق خواهد شد.
چرا مدافع استقلال در تمرین تیم جدیدش حاضر نمی‌شود؟

باشگاه استقلال از مدت‌ها پیش بنا به توصیه جواد نکونام در پی تمدید قرارداد عارف غلامی بود اما برای رعایت سقف قرارداد تعیین شده از سوی سازمان لیگ تلاش کرد، مبلغ قرارداد این بازیکن را مثل سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند و ... کاهش دهد اما این موضوع با مخالف شدید عارف غلامی مواجه شده است.

به واقع مسئله مالی سبب شده تا به امروز عارف غلامی در تمرین تیم حاضر نشود  و اجرای درخواست‌های این بازیکن هم از سوی باشگاه امکان پذیر نیست، چون باشگاه در تلاش است، سیاست‌های سازمان لیگ را پیاده کند و حتی از سوی سازمان لیگ مامور شده که 30 میلیارد تومان از مبلغ قراردادها را کاهش دهد.

عارف غلامی در این کش و قوس مدعی شده با یک باشگاه خارجی به توافق رسیده است اما جای سوال است چرا در تمرین تیم جدیدش حاضر نمی‌ود؟ به خصوص که لیگ‌های اروپایی تا چند روز دیگر آغاز می‌شود. به نظر عارف غلامی با این ترفند می‌کوشد مبلغ قرارداد خود را افزایش دهد و بعید به نظر می‌رسد، به خواسته خود برسد، چون استقلال با داشتن سه مدافع اگر مجبور شود از روزبه چشمی هم در خط دفاعی استفاده خواهد کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2oqad4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اختلاف ۳ میلیارد تومانی استقلال با یک مدافع!