تاریخ انتشار: 1401/08/12 23:43
کد خبر: 14418

سخت ترین قرعه های ممکن برای رئال در مرحله حذفی

با حضور پاری‌سن‌ژرمن، لیورپول و سایر تیم‌های قدرتمند در مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان اروپا، رئال‌مادرید تنها نماینده اسپانیا و مدافع عنوان قهرمانی احتمال نبردهای جذاب و سختی را پیش‌بینی می کند.
سخت ترین قرعه های ممکن برای رئال در مرحله حذفی

تیم‌های رئال‌مادرید و سلتیک در چارچوب بازی‌های هفته ششم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته به مصاف هم رفتند که کهکشانی‌ها پس از غلبه ۵ بر یک بر سلتیک در سانتیاگو برنابئو به هدف خود یعنی اول شدن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دست یافتند و حال باید تا روز دوشنبه چشم‌انتظار بمانند تا رقیب خود را بشناسند.

تارنمای آس درباره اینکه کدام تیم‌ها حریف رئال‌مادرید در مرحله یک‌هشتم نهایی خواهند بود و کدام تیم کهکشانی‌ها را می‌ترساند، ‌نوشت:  شاگردان کارلو آنچلوتی در دور اول مرحله حذفی با هفت نامزد احتمالی روبه‌رو خواهند شد که همه آنها در گروه دوم به جز لایپزیش که در مرحله اول رقابت‌ها مشترک بود، حریفان تازه‌ای هستند. تیم‌هایی همچون لیورپول، کلوب بروژ، اینترمیلان، اینتراخت فرانکفورت، آث میلان، دورتموند و پاری‌سن‌ژرمن که در میان تمام حریفان، لیورپول و پاری‌سن‌ژرمن، تهدیدهای اصلی و بزرگ رئال‌مادرید به شمار می‌روند.

به‌عبارت‌دیگر، ظهور پاری‌سن‌ژرمن به‌عنوان یکی از راه‌یافتگان به مرحله یک‌هشتم، تصویر پیچیده‌تری برای تنها بازمانده اسپانیا ترسیم می‌کند ضمن اینکه ترس از رقیب شدن با لیورپول هم لرزه بر اندامشان انداخته است.

نبرد کهکشانی‌ها برای تکرار موفقیت در لیگ قهرمانان/ تیم‌های پرخطر کدام‌اند؟

شاید ترس کهکشانی‌ها از پاری‌سن‌ژرمن به این دلیل است که کیلیان امباپه به‌عنوان بهترین گلزن مرحله گروهی و لیونل مسی بهترین فوتبالیست را در اختیار دارد. لیورپول پرستاره‌ هم با درخشش محمد صلاح که هفت گل در مرحله گروهی زد نیز بسیار پرقدرت ظاهر شده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2raa7y

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


 مذاکرات میلان با رئال مادرید بر سر ایسکو