تاریخ انتشار: 1397/09/07 20:03
کد خبر: 119890

فریسات: بازی سرعتی دو تیم آشتی هواداران را به همراه دارد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اتفاقات فوتبالی باعث شد فولاد برنده نشود.
فریسات: بازی سرعتی دو تیم آشتی هواداران را به همراه دارد

عزیز فریسات بعد از تساوی یک بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم امروز هر دو تیم خوب بازی کردند. تماشاگران از این بازی لذت بردند هر دو تیم صاحب موقعیت بودند. 

وی ادامه داد: ما در شروع بازی از روی یک ضربه ایستگاهی گل زدیم و کم کم کنترل بازی را در اختیار گرفتیم در نیمه دوم هر دو تیم حمله می‌کردند اما در نهایت بر مبنای اتفاق آنها صاحب یک پنالتی شدند و بازی یک بر یک شد و بعد از آن هم هر دو تیم هجومی بازی کردند و صاحب موقعیت گلزنی شدند. 

فریسات عنوان کرد: همه هواداران که امروز تیم را حمایت کردند از دیدن بازی لذت بردند. از همه هواداران که این تیم مال خودشان است  باید تشکر کنم. بازیکن و مربی می‌روند اما هواداران می‌مانند و دلشان با تیم است. آنها دوست داشتند ما ۳ امتیاز را بگیریم اما اتفاقات فوتبال باعث شد که برنده نشویم.

وی افزود: هوادار دنبال این است که از فوتبال لذت ببرد و اگر قرار است بازی کسل کننده باشد قهر می‌کند. اگر بازی سرعت نداشته باشد از بازی لذت نمی‌برد امروز بازی سرعتی دیدیم و همین بازی باعث آشتی هواداران با تیم می شود تا دقیقه ۹۰ هم تیم را تشویق کردند.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه چرا سینا مریدی را که بهترین هافبک دفاعی ایران است یک پست جلوتر بردید، گفت: همانطور که می‌دانید هم میثم و هم فرشاد سالاروند بازیکنان با تجربه ای هستند جلوی این ها سینا بازی می‌کند که قدرت حمل توپ و تغذیه مهاجمان را دارد. سینا بازیکن بزرگی است در بازی با پیکان هم گل زد و پاس گل داد. او در پستش خوب بازی می کند و بقیه بازیکنان هم خوب بودند و نیازی نبود که در این پست‌ها تغییری بدهند.

فریسات در مورداینکه چرا از دفاع به حمله مشکلاتی داشتید گفت: برای تبدیل از دفاع به حمله  باید سریع عمل کنیم و ما هم خوب این کار را می‌کردیم  البته به زمان بیشتری هم نیاز داریم  تا هماهنگ شویم ولی موج دوم ما هم  به حمله اضافه می‌شد. حسن بیت سعید هم خوب بود. طبیعت فوتبال همین است و تیمی که از موقعیت‌های بدست آمده استفاده کند پیروز می شود اما اگر هر موقعیتی نصیب ما شود گل کنیم فوتبال تبدیل به بسکتبال می شود. ⚽️

منبع: رسانه باشگاه فولاد خوزستان 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rgrew

اخبار مرتبطآخرین اخبار


فولاد 1 - ذوب آهن 1 ؛ دشت اولین امتیاز علیمنصور در اهواز