تاریخ انتشار: 1402/02/28 16:13
کد خبر: 5997

چراغ سبز برناردو به PSG: ببینیم تابستان چه می‌شود!

برناردو سیلوا که ستاره بازی سیتی-رئال مادرید بود، درباره آینده‌اش و شایعه پیوستن به پاری‌سن‌ژرمن حرف زد.
چراغ سبز برناردو به PSG: ببینیم تابستان چه می‌شود!

ستاره 28 ساله پرتغالی در مرکز شایعاتی بوده که پیرامون لیونل مسی وجود دارد. رسانه‌های فرانسوی گزارش کرده‌اند بعد از جدایی لیونل مسی از پی‌اس‌جی در تابستان، باشگاه فرانسوی برناردو سیلوا را می‌خرد تا جای او را بگیرد.

روزنامه ورزشی اکیپ چاپ پاریس هم گزارش کرده که سیلوا در تماس دائمی با لوییس کمپوس، مشاور ورزشی پی‌اس‌جی است و این دو از زمان همکاری با هم در موناکو تا امروز تماس خود را قطع نکرده‌اند و سیلوا دوست دارد در پی‌اس‌جی به کمپوس ملحق شود.

وقتی از سیلوا درباره آینده‌اش سؤال پرسیده شد، او نه شایعات را رد کرد و نه تأیید کرد، نشانی از این‌که احتمال دارد بعد از تابستان آینده‌اش در تیم دیگری به غیر از منچسترسیتی باشد: «برنامه این است که فصل را خوب تمام کنیم، لیگ برتر را ببریم، جلوی یونایتد در فینال جام حذفی بازی کنیم، بعد هم نوبت اینتر است. بعد از تابستان ببینیم چه می‌شود.»

اگر برناردو سیلوا از ماندن خود در سیتی مطمئن بود، باید با قطعیت جواب رد می‌داد؛ ولی به نظر می‌رسد شایعات بیشتر به حقیقت نزدیک باشند.

دو گلی که این بازیکن پرتغالی برابر رئال مادرید به ثمر رساند، مجموع گل‌های او در تمام تورنمنت‌های این فصل را به هفت رساند، ضمن این‌که پنج پاس گل هم داده است. او در کنار کیلیان امباپه یکی از مهره‌های درخشان موناکویی بود که قهرمان فرانسه شد و حالا ممکن است این زوج مهلک، در پی‌اس‌جی دوباره هم‌تیمی شوند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3659y2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


مسی و پاری سن ژرمن به پایان خط رسیدند/ برناردو سیلوا بهترین جانشین لیونل