تاریخ انتشار: 1400/08/06 01:41
آشوبی: ۶ امتیاز پرسپولیس گواه شخصیت بزرگ این تیم است/
کد خبر: 31252

با جدایی کنعانی‌زادگان فرم دفاعی پرسپولیس از حالت ایده‌آل فاصله گرفته است

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت، اینکه شاگردان یحیی گل‌محمدی در دو بازی اولیه لیگ حداکثر امتیازات را کسب کرده‌اند، یک موفقیت بزرگ برای آنها به حساب می‌آید.
با جدایی کنعانی‌زادگان فرم دفاعی پرسپولیس از حالت ایده‌آل فاصله گرفته است

فرزاد آشوبی، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نساجی اظهار داشت: اینکه پرسپولیس موفق شده بعد از شکست مقابل الهلال و حذف از آسیا از لحاظ روحی و فکری به خوبی خودش را ریکاوری کند، نشان‌دهنده بزرگی این مجموعه است. شکستی مثل شکست مقابل الهلال می‌تواند در هر تیمی باعث چالش جدی شود و تا مدت‌ها ادامه داشته باشد، ولی پرسپولیس به خوبی توانست آسیا را فراموش کند و به فرم ایده‌آل برگردد.

وی با اشاره به دو پیروزی پرسپولیس در دو هفته نخست گفت: این شش امتیاز به اندازه کافی گواه همه چیز است. البته این دو برد نه تضمینی برای موفقیت در آینده است و نه موضوعی است که به راحتی بتوان از کنارش گذشت. اینکه پرسپولیس در دو بازی اولیه لیگ حداکثر امتیازات را کسب کرده است، یک موفقیت به حساب می‌آید.

بازیکن پیشین پرسپولیس خاطر نشان کرد: البته با جدایی کنعانی‌زادگان فرم دفاعی این تیم از حالت ایده‌آل فاصله گرفته است و فکر می‌کنم همچنان نیاز به تقویت خط حمله نیز وجود داشته باشد. در این پست باید بازیکنی در حد استاندار‌های شهریار مغانلو یا حتی علی علیپور جذب شود، بازیکنی که با کمترین نوسان دردسر همیشگی برای حریفان باشد.

 آشوبی درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس که منجر به اعتراض یحیی گل‌محمدی شده است، تصریح کرد: باید آنهایی که مسئول هستند نهایت آرامش و تمرکز را برای کادر فنی و بازیکنان ایجاد کنند. مگر می‌شود فضای پیرامون یک تیم، ساختار و ترتیب مناسبی نداشته باشد و انتظار داشته باشیم بازیکنان و کادر فنی بهترین عملکرد را داشته باشند؟ هر باشگاه یک خانواده بزرگ است و همه مسائل به هم متصل هستند. هر جا که این زنجیر دچار مشکل شود، سایر بخش‌ها را دچار مشکل می‌کند. با این حال باید به کادر فنی و بازیکنان تبریک گفت که با شرایط موجود کمترین اثرپذیری را داشته‌اند. این نقطه قوت بزرگی برای پرسپولیس است و امیدوارم ادامه داشته باشد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/39k667

اخبار مرتبطآخرین اخبار


گزارش تصویری دیدار پرسپولیس و نساجی از لنز فرتاک ورزشی