تاریخ انتشار: 1402/05/29 15:27
کد خبر: 856

تلاش لحظه آخری رئال مادرید برای جذب امباپه

باشگاه رئال مادرید در نظر دارد پیشنهاد لحظه آخری به پاری‌سن‌ژرمن برای جذب کیلیان امباپه بدهد.
تلاش لحظه آخری رئال مادرید برای جذب امباپه

کیلیان امباپه که به دلیل عدم تمایلش به تمدید قرارداد فعلی‌اش با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، نامش از لیست بازیکنان این تیم برای اردوی پیش‌فصل خط خورده بود و به تیم بازیکنان مازاد PSG تبعید شده بود، در نهایت یکشنبه هفته گذشته با اعلام رسمی این باشگاه فرانسوی به تمرینات این تیم بازگردانده شد. پاری‌سن‌ژرمن همان موقع بیانیه‌ای منتشر و اعلام کرد پس از گفت‌وگوهای بسیار سازنده و مثبت بین باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و کیلیان امباپه، این ستاره فرانسوی به تمرینات تیم اول باشگاه بازگردانده شد. در ابتدا تصور می‌شد که این نشانه‌ای از بهبود روابط طرفین است که می‌تواند منجر به تمدید قرارداد شود اما در ادامه مشخص شد که امباپه به هیچ‌وجه نمی‌خواهد قراردادش را تمدید کند.

پاری‌سن‌ژرمن حالا در دوراهی بدی قرار گرفته است و آن اینکه باید در تابستان امسال امباپه را بفروشد یا اینکه فصل آینده او را به‌ عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد که در این صورت نه تنها هیچ پولی بابت انتقال وی به تیم بعدی‌اش به دست نمی‌آورد، بلکه باید 40 میلیون یورو هم به‌عنوان پاداش وفاداری به این بازیکن بپردازد. پاریسی‌ها در پایان ماه گذشته میلادی بود که 40 میلیون یورو به عنوان بند وفاداری به ستاره فرانسوی خود پرداختند.

رئال مادرید که تابستان گذشته تلاشی نافرجام برای خرید امباپه 24 ساله داشت، حالا پشت‌ پرده وضعیت این ستاره فرانسوی را به دقت زیر نظر دارد و منتظر فرصتی مناسب برای جذب او و از پاری‌سن‌ژرمن است. بر اساس ادعای روزنامه آلمانی «بیلد»؛ رئال مادرید خود را آماده ارائه پیشنهادی لحظه آخری برای به خدمت گرفتن امباپه می‌کند. طبق این گزارش؛ رئالی‌ها قصد دارند در مقطع پایانی پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی جاری، پیشنهادی 120 میلیون یورویی به پاری‌سن‌ژرمن برای جذب این ملی‌پوش فرانسوی ارائه کنند.

امباپه از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 261 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و با 213 گل‌زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌رود.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3eke93

اخبار مرتبطآخرین اخباررئال برای همیشه امباپه را کنار گذاشت