تاریخ انتشار: 1402/05/23 15:43
کد خبر: 1123

رئال برای همیشه امباپه را کنار گذاشت

طبق ادعای نشریه اکیپ، اگر کیلیان امباپه با پی اس جی تمدید کند، رئال دیگر برای جذب او اقدام نخواهد کرد.
رئال برای همیشه امباپه را کنار گذاشت

 رئال مادرید احتمالا بهترین فرصت برای جذب کیلیان امباپه را از دست داد. ستاره فرانسوی بیش از دو هفته پیش و با عدم تمدید قرارداد رسما وارد فهرست فروش باشگاه شد ولی باشگاه مادریدی حاضر نشد هیچ پیشنهادی برای او ارائه کند.

 رابطه با پی اس جی به قدری خراب است که رئال تصمیم گرفته بود تا پایان نقل و انتقالات منتظر حرکتی از سوی امباپه بماند و سپس قدم پیش بگذارد اما دیروز با بازگشت امباپه به تمرینات تیم اول پی اس جی، همه چیز تغییر کرد.

1909544

امباپه شنبه و یکشنبه دو جلسه با ناصر الخلیفی دیدار داشت و متعهد شد که سال بعد رایگان تیم را ترک نکند. او شرایط خاص باشگاه را پذیرفت و به تمرینات اضافه شد تا برای بازی بعدی پاریس در دسترس باشد. 

در همین رابطه امروز اکیپ نوشت که رئال مادرید می دانست که امسال شانسی برای در اختیار گرفتن امباپه نخواهد داشت و بازگشت به تمرینات او مدیران باشگاه مادریدی را متعجب نکرده اما آنها از اینکه امباپه ممکن است قراردادش را تمدید کند، حیرت زده‌اند. در واقع امباپه اطمینان داده بود که قراردادش را تمدید نمی کند و رئال خوشبین بود او را رایگان جذب کند.

1909545

اکیپ همچنین نوشته است که امباپه در مذاکرات بعدی با باشگاه دو گزینه دارد: یا تمدید قرارداد تا 2025 یا عدم تمدید ولی صرفنظر از پاداش وفاداری و تعهد شفاهی برای عدم ترک رایگان باشگاه در تابستان سال بعد.

رئال منتظر حرکت بعدی امباپه است. اگر او تمدید کند، رئال دیگر برای جذب او اقدام نخواهد کرد چون ارتباط با باشگاه فرانسوی از مدت ها پیش دوستانه نیست. امباپه اگر رئال را برای فصل بعد می خواهد، باید راهی غیر از تمدید قرارداد برای صلح موقت با پاریس پیدا کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3z9g64

اخبار مرتبطآخرین اخبار ستاره رئال قربانی حضور امباپه در برنابئو می شود؟