تاریخ انتشار: 1402/02/18 01:52
مرور حوادث گذشته؛
کد خبر: 8859

عشق ممنوعه جنایت آفرید/ احسان و عاطفه در تختخواب بودند که شوهرش به خانه آمد!

زن جوان که در حال مستی با دوست پنهانی اش به خانه آمده بود،شوهرش را کشت و جسد او را در حاشیه شهرری دفن کرد.
عشق ممنوعه جنایت آفرید/ احسان و عاطفه در تختخواب بودند که شوهرش به خانه آمد!

منهای ورزش؛ این اتفاق در تهران و به دنبال روابط عاشقانه زن متاهل با دوست خانوادگیش رخ داد که در نهایت به جنایت ختم شد و همسر عاطفه به قتل رسید . عامل جنایت به قتل اعتراف کرد. رسیدگی به پرونده قتل در دادگاه آغاز شد. در ادامه بیشتر از قتل بخوانید.

بیشتر بخوانید: قصد خیانت به همسرم را دارم/ بارها مچ شوهرم را با دختر همسایه گرفتم!

علل گرایش مردان به دو همسری | چرا مردان سرتان هوو می آورند؟

 

تجاوز

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۸ به دنبال ناپدید شدن مرد ۴۲ ساله‌ای به نام احسان آغاز شد .همسر ۳۷ ساله وی به نام عاطفه که به پلیس آگاهی رفته بود گفت: همسرم دو روز پیش از خانه بیرون رفت و دیگر باز نگشت.من همه جا را دنبال او گشتم اما خبری از او به دست نیاوردم .گوشی موبایل همسرم خاموش است و میترسم بلایی سرش آمده باشد.

 با شکایت این زن تلاش  ماموران پلیس برای افشای راز ناپدید شدن احسان آغاز شد .تا اینکه ماموران پلیس با بررسی تماس های تلفنی عاطفه به رابطه او با یک مرد غریبه پی بردند. پیامک های رد و بدل شده بین عاطفه و مرد به نام احمد نشان می‌داد آنها از مدت‌ها قبل با هم رابطه  عاشقانه دارند .

با افشای این ماجرا احمد  که از بستگان دور عاطفه بود ردیابی و بازداشت شد و به قتل شوهر عاطفه اعتراف کرد .

احمد گفت :من و عاطفه نسبت فامیلی دور با هم داشتیم  و یکدیگر را می شناختیم. چند سال قبل  عاطفه با  احسان ازدواج کرد اما از زندگی با او راضی نبود. تا اینکه مدتی ارتباط مان را پیامکی با هم شروع کردیم .او همیشه از بدرفتاری های شوهرش گلایه داشت اما می گفت نمی‌خواهد از او جدا شود .آخرین بار در غیاب احسان ،عاطفه همراه من و دو نفر از دوستانمان به نام‌های میثم و سارا برای تفریح به بیرون از شهر آمد. ما آنجا با هم مشروب خوردیم و مواد مخدر مصرف کردیم.

وی ادامه داد: آخر شب بود و حال عاطفه خوب نبود .به همین خاطر از من خواست تا او را به خانه‌اش برسانم. عاطفه  حتی نمی‌توانست روی پاهایش بایستد .به همین خاطر او را به خانه‌اش در شهرری رساندم. سپس به او کمک کردم و او را به تخت خوابش بردم. من خودم هم مشروب خورده و حال طبیعی نداشتم که یکباره  شوهرعاطفه  سر رسید و با دیدن من شوکه شد.

وی در تشریح جزییات جنایت گفت: من ترسیده بودم و می‌خواستم فرار کنم اما نشد.به همین خاطر در حال مستی او را کشتم. سپس با  دوست دیگرم میثم که با او به تفریح رفته بودیم تماس گرفتم. من به کمک او و  عاطفه جسد را در ماشین گذاشتیم و به حاشیه تهران بردیم. ما جسد را نیمه شب دفن کردیم و به خانه برگشتیم. قرار شد برای گمراه کردن پلیس عاطفه با پلیس تماس بگیرد و بگوید شوهرش گم شده است.

با اطلاعاتی که پسر جوان به ماموران داده بود بقایای جسد احسان کشف شد . عاطفه نیز به رابطه پنهانی با احمد اعتراف کرد. پرونده جنایت عشق ممنوع با صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا احمد به اتهام قتل ،اخفای جسد و  دفن غیر قانونی جسد و عاطفه به اتهام معاونت در جنایت ،اخفای جسد و معاونت در دفن غیرقانونی  و میثم به اتهام مشارکت در دفن غیرقانونی محاکمه شوند.

خیانت

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص را مطرح کردند .

پدر و مادر احسان گفتند: پسرمان 3 سال بود که به رغم مخالفت های ما با عاطفه با ازدواج کرده بود .او در نانوایی کار می‌کرد تا مخارج زندگی مشترکشان را تامین کند اما عاطفه با خیانتش او را کشت. به همین خاطر ما حاضر به گذشت نیستیم و قصاص می‌خواهیم .

وقتی احمد در جایگاه متهم ایستاد  به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: من از قبل عاطفه را می‌شناختم و ما پیامکی با هم در ارتباط بودیم .آن شب چهار نفری برای تفریح به بیرون از شهر رفته بودیم .آنجا با هم مشروب خوردیم و مواد مخدر مصرف کردیم .عاطفه به خاطر زیاده روی در مصرف مشروب حالش بد بود و نمی توانست روی پاهایش بایستد .او همراه خودش دوربین عکاسی هم آورده بود به همین خاطر به او کمک کردم تا او را به خانه‌اش برسانم. من به اتاق  خواب او رفته بودم تا دوربین عکاسی را در کمد بگذارم شوهرش سررسید و به سمت من حمله ور شد .او می‌خواست مرا خفه کند که من برای دفاع از خودم ناچار او را کشتم. و در حمل جسد از عاطفه و دوستم میثم نیز کمک گرفتم.

 وی ادامه داد: باور کنید من خودم هم مست بودم و حالت طبیعی نداشتم .به همین خاطر چیز زیادی از ماجرا بخاطر ندارم .

قاضی گفت : اگر مست بودی چطور توانستی رانندگی کنی و عاطفه را به خانه اش برسانی؟

 که متهم پاسخ داد :من تا خانه عاطفه رانندگی کردم .اما وقتی با شوهر او روبه رو شدم حال خودم را نفهمیدم و برای دفاع از خودم با او درگیر شدم.

 سپس عاطفه در جایگاه متهم ایستاد. اما اتهاماتش را نپذیرفت .

زن جوان گفت :من و شوهرم از همان ابتدای زندگی با هم اختلاف داشتیم اما من هرگز راضی به مرگ او نبودم .آن شب مشروب خورده بودم و حال طبیعی نداشتم که احمد به من کمک کرد تا مرا به خانه‌ام برساند. من اصلاً چیزی از درگیری احمد و شوهرم به خاطر ندارم و در آن درگیری هم دخالتی نداشتم .

چون میثم که با قرار وثیقه آزاد بود در دادگاه حاضر نشده بود قضات دادگاه ادامه جلسه را به روزهای آینده موکول کردند تا میثم نیز در دادگاه حاضرشود  و از خود دفاع کند.

این خبر مربوط به مدتی قبل  می باشد و صرفا جهت عبرت آموزی باز نشر گردیده است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3kvyq2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


منهای ورزش| جنایت خونین به دنبال وسوسه‌های شیطانی/رابطه زن جوان و مرد 76 ساله منجر به قتل همسرش شد+جزییات کامل