تاریخ انتشار: 1401/12/19 13:54
کد خبر: 9472

عنایتی: نهادهای نظارتی و انتظامی موضوع لیدرهای نفت را بررسی کنند/ از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم

سرمربی پیشین تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان از رفتار تعدادی از لیدرهای این تیم انتقاد کرد.
عنایتی: نهادهای نظارتی و انتظامی موضوع لیدرهای نفت را بررسی کنند/ از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم

رضا عنایتی درباره جدایی خود از باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: تجربه نشان داده تغییرات به نفع یک تیم نیست و به ندرت باعث می‌شود بحران‌ها پشت سر گذاشته شوند. تیم‌های نفتی با اینکه زیرمجموعه وزارت نفت هستند، زیرساخت‌های بسیار ضعیفی دارند و از شرایط مالی خوبی برخوردار نیستند. تیمی که نام نفت روی آن است، نباید مشکل مالی داشته باشد و نمی‌دانم برای حل این مشکل باید چه کرد.

وی در مورد قبول پیشنهاد سرمربیگری نفت MIS خاطرنشان کرد: مذاکره ما با دوستان بیشتر از یک ماه طول کشید و من می‌دانستم شرایط بسیار دشواری خواهد بود. مطابق آنالیزی که داشتم، می‌شد کارهایی برای تیم انجام داد. با این حال وقفه ایجاد شده به‌خاطر جام جهانی 2022 و دو بازی حساس برابر ملوان و مس کرمان را از دست دادیم. مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی می‌کند، اما به تنهایی نمی‌توان مشکلات تیم بزرگ نفت را برطرف کرد.

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان راجع به تأثیر لیدرهای نفت روی مسائل فنی این تیم تصریح کرد: سال‌های سال است که این موارد تکرار می‌شود و نمی‌دانم دوستان چرا جلوی این مشکلات را نمی‌گیرند. بعد از بازی با استقلال به نشست خبری رفتم و هنگامی که برگشتم، انگار یکی از لیدرها به رختکن رفته بود. روحم از این ماجرا خبر نداشت و وقتی خبرنگاران از من سؤال کردند، گفتم چنین مسئله‌ای نبوده است.

عنایتی که با برنامه «ورزشگاه» گفت‌وگو می‌کرد، در ادامه بیان کرد: هشدار دادم اگر دوباره چنین اتفاقی تکرار شود، روی دیگر مرا می‌بینید. اگر کسی وارد رختکن شود، به حریم خصوصی شما ورود کرده است. کانون هواداران ما فوق‌العاده فعال بودند و اتفاقات بازی با نساجی برای همین دو، سه نفر (لیدرها) بودند. ما با برتری 2 بر صفر به رختکن رفتیم و هنگامی که همه خوشحال هستند، کسی باید خصومت شخصی داشته باشد که چاقو پرتاب کند.

وی درباره پرتاب چاقوی موکت‌بُر به زمین در جریان دیدار نفت مسجدسلیمان - نساجی عنوان کرد: به‌خاطر دو یا سه نفر، اتفاقاتی افتاد که نباید می‌افتاد. نهادهای نظارتی و انتظامی باید ورود کنند و ما اخبار وحشتناکی می‌شنویم. جایگاه دو سه نفر به هم ریخته است و امیدوارم جلوی آنها گرفته شود.

سرمربی پیشین نفت مسجدسلیمان در مورد انتخاب قریب‌الوقوع فلیکس سانچس به‌عنوان سرمربی تیم ملی گفت: از مربیان خارجی چیزی جز ضرر ندیدیم. وقتی کی‌روش سرمربی تیم ملی بود، به تاج گفتم پس از او چه اتفاقی برای تیم ملی می‌افتد؟ آیا دو دستیار کنار کی‌روش گذاشتید که پرورش بدهید؟ او نمی‌تواند بگوید دستیار ایرانی نمی‌خواهم. شرایط کشور به‌گونه‌ای است که با مربی خارجی دچار چالش می‌شویم و یک مربی ایرانی کمک بیشتری به ما خواهد کرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/459g92

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عنایتی: در لیگ ما آن‌هایی که سر و صدا دارند، موفقند!
عاشق ریسک کردن هستم