تاریخ انتشار: 1402/02/20 18:53
کد خبر: 6503

لیائو با میلان ۵ ساله تمدید می‌کند

ستاره پرتغالی تیم فوتبال میلان با برطرف شدن مانعی که برای تمدید قراردادش با این تیم وجود داشت، خودش را برای پنج سال دیگر به روسونری متعهد می‌کند.
لیائو با میلان ۵ ساله تمدید می‌کند

به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، رافائل لیائو به طور قطع در میلان ماندنی خواهد بود. طبق ادعای نشریه ایتالیایی، باشگاه میلان با برطرف شدن مانعی که برای تمدید قرارداد ستاره پرتغالی‌اش وجود داشت، با او قراردادی جدید خواهد بست که تا سال 2028 اعتبار خواهد داشت و به ازای هر فصل آن هفت میلیون پوند حقوق خواهد پرداخت. علاوه بر این میلان دو میلیون یوروی دیگر هم به‌عنوان پاداش وفاداری به این بازیکن می‌پردازد.

 

مانعی که پیش از این باعث تأخیر در روند تمدید قرارداد شده بود، طلب باشگاه اسپورتینگ لیسبون، اولین باشگاه لیائو از باشگاه لیل فرانسه بود. لیائو برای پیوستن به لیل مجبور به فسخ قراردادش با اسپورتینگ شده و طرف پرتغالی هم بابت این مسئله تقاضای غرامت کرده بود. گفته می‌شود که باشگاه‌های میلان و اسپورتینگ قرار است به طور مشترک طلب اسپورتینگ را بپردازند.

به این ترتیب همه چیز برای تمدید قرارداد لیائو آماده شده است و تنها امضای بازیکن باید پای برگه قرارداد جدیدش نقش ببندد.

لیائو و یارانش امشب در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رقیب همشهری‌شان اینتر می‌روند هرچند ممکن است که او به دلیل مصدومیت نتواند به میدان برود.

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48m5w3

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


سری‌آ | خط‌ونشان میلان پیش از لیگ قهرمانان با شکست لاتزیو/ رقابت در ایتالیا به اوج رسید +عکس