تاریخ انتشار: 1402/05/11 14:16
کد خبر: 1703

در انتظار جنجالی‌ترین تصمیم پاری‌سن‌ژرمن

انتقال عثمان دمبله به پی اس جی قطعی است و همه منتظرند ببینند باشگاه شماره هفت کیلیان امباپه را به او خواهد داد یا خیر.
در انتظار جنجالی‌ترین تصمیم پاری‌سن‌ژرمن

 احتمالا تا روز جمعه انتقال عثمان دمبله به پی اس جی نهایی خواهد شد. در واقع پی اس جی طی نامه‌ای به بارسا اطلاع داده که تا جمعه بند فسخ 50 میلیون یورویی دمبله را فعال خواهد کرد ولی راه را برای مذاکره باز گذاشت تا این انتقال به روشی دوستانه‌تر نهایی شود. برخی منابع فرانسوی معتقدند که باشگاه قصد دارد شماره امباپه را به دمبله بدهد.

1903586

در بارسلونا، عثمان دمبله شماره هفت را داشت و الان هم دارد (تا قبل از رسمی شدن جدایی‌اش). با رسمی شدن قرارداد او با PSG، تردیدهایی در مورد اینکه آیا او همان شماره را در باشگاه پاریسی نیز خواهد داشت یا خیر، وجود خواهد داشت. در حال حاضر شماره هفت پی اس جی کیلیان امباپه نام دارد.

باشگاه فرانسوی کیلیان امباپه را از تور آسیایی کنار گذاشت و او را تهدید کرده که در صورت عدم تمدید یا انتقال به باشگاهی دیگر، کل فصل را روی سکوها سپری خواهد کرد. تاکتیک‌های فشار روی دمبله زیاد بوده و تاکنون اثر چندانی هم نداشته، چرا که او در نهایت حاضر به فعال کردن بند تمدیدش نشد. 

1239245

مرحله بعدی می‌تواند پس گرفتن شماره هفت و دادن آن به دمبله باشد. آیا پاری سن ژرمن شماره هفت را به عثمان دمبله می‌دهد یا به فشار بر کیلیان امباپه ادامه خواهد داد؟ 

زمانی که پی اس جی انتقال دمبله را رسمی کند، شماره پیراهن او می‌تواند تکلیف را مشخص کند. شماره هفت برای دمبله یعنی قطع امید کامل از امباپه، اینطور خواهد شد؟

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/48qgw4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


پیشنهاد اینتر برای خرید امباپه؛ بازارگرمی قطری‌ها برای تحریک رئال مادرید با چاشنی طنز!

سورپرایز امباپه برای زلزله‌زدگان ترکیه (عکس)
ستاره پاری‌سن‌ژرمن کمپین تشکیل داد

شب خاص امباپه و حکیمی در آمریکا (عکس)
در جریان پیروزی صدرنشین NBA و کوین دورانت