تاریخ انتشار: 1402/03/02 10:12
کد خبر: 5779

ستاره پرسپولیس به کافا می‌رود

بر اساس اخبار واصله، امیر قلعه نویی با هماهنگی فدراسیون تصمیم گرفته است در تورنمنت کافا شرکت کند.
ستاره پرسپولیس به کافا می‌رود

با تصمیم امیر قلعه‌نویی، حمید مطهری مربی تیم ملی و مهدی خراطی رئیس دپارتمان تیم‌های ملی فوتبال برای ارزیابی مسابقات کافا و کیفیت میزبانی قرقیزستان به این کشور سفر کردند. دستیار امیر قلعه‌نویی گزارش خود از شرایط این کشور را به اطلاع سرمربی تیم ملی رساند تا در نهایت تصمیم به حضور در این رقابت‌ها گرفته شود.

اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال کشورمان برای حضور در تورنمنت کافا به احتمال فراوان از 10 خرداد آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان پس از برگزاری چند جلسه تمرینی در تهران، برای شرکت در گروه A این مسابقات و تقابل با افغانستان و قرقیزستان عازم بیشکک می‌شوند.

یکی از لژیونرهایی که قادر به حضور در این تورنمنت نیست علی قلی زاده است. هافبک کاسم پاشا ترکیه نیز که در جریان دیدار تدارکاتی تیم ملی برابر روسیه از ناحیه مینیسک دچار مصدومیت شد و سپس جراحی کرد، دیگر غایب تیم ملی در سفر به قرقیزستان است. این بازیکن در حال حاضر مشغول انجام فیزیوتراپی و تمرینات بازتوانی است و به همین دلیل شانس حضور در کافا را ندارد. البته این بازیکن از حدود یک ماه دیگر می‌تواند بدون مشکل تمرینات خود را آغاز کند.

خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال حاکی از آن است که وینگر تکنیکی پرسپولیس قرار است در تورنمنت کافا جانشین علی قلی زاده مصدوم شود.

سعید صادقی در هفته‌های اخیر در کنار مهدی ترابی در ترکیب پرسپولیس فوق العاده کار کرده و او در هفته پایانی لیگ بیست و دوم و در بازی با نساجی نیز موفق به گلزنی شد. وینگر چپ پرسپولیس در سمت راست صاحب موقعیت تک به تک شده و با ضربه ای دقیق علیرضا حقیقی را مغلوب کرد و ششمین گل فصل خود را به ثمر رساند.

در تابستان فصل گذشته سعید صادقی مهم‌ترین نام بازار نقل و انتقالات بود. وینگر خلاق و باهوش گل گهر که لقب بهترین پاسور فصل را به خود اختصاص داده بود، مورد توجه استقلال و سپاهان نیز قرار داشت و در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ مثبت دهد. شروع سعید صادقی در تیم جدیدش فوق العاده نبود و به جز بازی با هوادار نتوانست نمایش‌های درخشان گذشته را تکرار کند. یک مصدومیت شدید باعث شد سعید صادقی چند بازی مهم تیمش در نیم فصل دوم را از دست بدهد، اما او هنگام بازگشت بهترین عملکرد خود در لباس پرسپولس را نشان داد.

ستاره پرسپولیس حالا این فرصت را دارد که در غیاب علی قلی زاده و زیر نظر امیر قلعه‌نویی سرمربی محبوب خودش در تیم ملی نیز بدرخشد و خودی نشان دهد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dbeq2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


اتفاق عجیب در فدراسیون فوتبال