تاریخ انتشار: 1402/03/01 18:58
او 4، 5 بار رباط صلیبی عمل کرده است
کد خبر: 5807

راز بزرگی که بازیکن استقلال از ساپینتو فاش کرد!

هافبک بدشانس استقلال در مصاحبه امروز خود یک نکته جالب را درباره ریکاردو ساپینتو فاش کرد.
راز بزرگی که بازیکن استقلال از ساپینتو فاش کرد!

 رضا میرزایی را می توان یکی از بازیکنان بدشانس فوتبال در فصل جاری دانست. او در بازی با تراکتور در هفته پایانی لیگ به عنوان یار تعویضی و در پی مصدومیت صالح حردانی به زمین رفت اما در دقیقه 53 به واسطه مصدومیتی که نصیب خودش شد، زمین را ترک کرد.

بعد از معاینات پزشکی مشخص شد که رباط صلیبی میرزایی پاره شده و باید زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد و به همین خاطر مدت‌ها دور از میادین فوتبال خواهد بود.

میرزایی بعد از مصدومیت خود در مصاحبه‌ای در این خصوص صحبت کرده و ابراز ناراحتی خود را بیان کرده است. نکته‌ای که در این مصاحبه اما به چشم می‌خورد، درباره یک راز بزرگ ریکاردو ساپینتو است.

هافبک استقلال ضمن تمجید از برخورد ساپینتو با خودش بعد از مصدومیت به ایسنا گفته است: ‌«فردای آسیب‌دیدگی سر تمرین استقلال، آقای ساپینتو برخورد گرمی با من داشت و واقعا مانند پسرش با من رفتار کرد. ساپینتو به من گفت تا حالا 4، 5 مرتبه این عمل را انجام داده و گفت نگران نباش و ان‌شاالله تا هفته هشتم شرایطم ایده‌آل خواهد شد.»

بدون شک اینکه یک فوتبالیست در طول دوران بازی اش 4 یا 5 بار عمل جراحی روی رباط صلیبی داشته باشد، اتفاق مهم و قابل توجهی است که حالا میرزایی این مساله را درباره ساپینتو فاش کرده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dbxp2

اخبار مرتبطآخرین اخبار


داور چهارم خطاب به ساپینتو، دیدم هند نبود!

با پرانگیزه‌ترین بازیکنان تمرین استقلال آشنا شوید!
بازگشت صالح، روزبه و مرادمند به ترکیب اصلی