تاریخ انتشار: 1402/01/13 21:59
کد خبر: 8355

اولین واکنش لالیگا به شکایت الچه از بارسلونا

لالیگا بر این اعتقاد است که استفاده بارسا از گاوی در بازی شب گذشته برابر الچه قانونی بوده و شکایت الچه به جایی نخواهد رسید.
اولین واکنش لالیگا به شکایت الچه از بارسلونا

الچه شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف بارسلونا رفت و با نتیجه 0-4 برابر این تیم شکست خورد.

این تیم فرصت زیادی برای تغییر نتیجه در این بازی به دست نیاورد و شاگردان ژاوی کاملا بر توپ و میدان مسلط بودند و توانستند سه امتیاز این بازی را با قدرت و شایستگی به دست آورند.

ساعاتی پیش رادیو کوپه خبر داد که مدیران الچه قصد ندارند به این سادگی شکست برابر بارسا را بپذیرند و می خواهند شکایتی را علیه این تیم مطرح کنند تا نتیجه بازی را تغییر دهند.

این باشگاه معتقد است که با توجه به لغو شدن مجوز حضور گاوی در فهرست تیم اول بارسا، این بازیکن اجازه حضور در این دیدار را نداشته و به میدان رفتنش در این بازی غیرقانونی بوده است. بر اساس بند چهارم قانون فدراسیون فوتبال اسپانیا، بازیکنی که مجوز حضورش در تیمی لغو شده باشد نباید در همان فصل بار دیگر برای آن تیم به میدان برود.

g0qbtrwn

لالیگا در اولین واکنش اعلام کرده است که حضور گاوی با مجوز رسمی فدراسیون فوتبال اسپانیا بوده است. همچنین گاوی بر اساس تاییدیه لالیگا در ابتدای فصل، می توانسته بدون مشکل و به عنوان بازیکن تیم دوم، برای تیم اول به میدان برود. در واقع لغو قرارداد اخیر گاوی که باعث شد او بار دیگر بازیکن تیم دوم شود، منعی برای حضور او در ادامه بازی های فصل لالیگا ایجاد نمی کند.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4dorj3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


 بارسلونا باخت و فرصت ۲ رقمی کردن اختلاف را از دست داد