تاریخ انتشار: 1402/02/26 14:57
کد خبر: 6110

رکورد خاصی که فقط پرسپولیس به آن می‌رسد

پرسپولیس در صورت پیروزی برابر نساجی هم هم قهرمان خواهد شد و هم رکورد بیشترین پیروزی پیاپی را خواهد شکست.
 رکورد خاصی که فقط پرسپولیس به آن می‌رسد

موقعیت فعلی پرسپولیس بیش از هر چیز مرهون درخشش در مقطع پایانی فصل است و در صورتی‌که پرسپولیس در این بازی به پیروزی دست یابد، هفتمین برد پیاپی این تیم رقم خواهد خورد.

بهترین رکورد فصل برای پرسپولیس

پرسپولیس، سپاهان و استقلال، ۳ تیم برتر این فصل هر کدام مقطع فوق‌العاده درخشان در این فصل داشتند. استقلال از هفته ۲۲ تا ۲۶ به ۵ پیروزی متوالی دست یافت که این روند با شکست در دربی متوقف شد. سپاهان هم از هفته ۱۵ تا ۲۰ برنده شد و با ۶ برد متوالی بهترین رکورد فصل را به نام خود کرد تا اینکه پرسپولیس در این هفته با این رکورد برابر شد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی پس از شکست برابر سپاهان در تمام دیدار‌های خود در سال ۱۴۰۲ به پیروزی رسیدند و مس رفسنجان، ملوان، مس کرمان، استقلال، پیکان و گل‌گهر را از پیش رو برداشتند. پرسپولیس اگر نساجی را هم شکست دهد علاوه بر قهرمانی رکورد بیشترین برد متوالی را در این فصل به نام خود خواهد کرد.

پرسپولیس به امید تکرار تجربه لیگ نوزدهم

رکورد بیشترین برد پیاپی در تاریخ لیگ برتر، ۹ پیروزی است که پرسپولیس در لیگ‌های ششم و هفتم و سپاهان در لیگ‌های چهاردهم و پانزدهم موفق به ثبت آن شدند. پرسپولیس در لیگ ششم در ۶ بازی پایانی به برتری دست یافت و این روند در ۳ بازی نخست لیگ هفتم ادامه پیدا کرد.

بیشترین تعداد برد پیاپی پرسپولیس در یک دوره از لیگ برتر ۷ پیروزی است. پرسپولیس در لیگ نوزدهم از هفته بیستم تا بیست‌وششم در تمام بازی‌ها به پیروزی رسید و پس از هفتمین برد که مقابل نفت مسجدسلیمان بود قهرمانی زودهنگام این تیم مسجل شد. حالا پرسپولیس امیدوار است سرنوشتی مشابه ۳ فصل پیش برای این تیم تکرار شود و با ۷ برد جشن قهرمانی بگیرد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4jlzz3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ادعای جالب مهدوی درباره حقیقی مقابل پرسپولیس
پرسپولیس نساجی فقط با 6 هزار بلیت؟!