تاریخ انتشار: 1402/01/01 18:06
شوج جدید به بارسا
کد خبر: 8885

قطعی: قرارداد گاوی با بارسلونا باطل شد

با تصمیم دادگاه بارسلونا، قرارداد جدید گاوی با بارسلونا معتبر نیست و نام او باید بار دیگر در فهرست تیم دوم باشگاه ثبت شود.
قطعی: قرارداد گاوی با بارسلونا باطل شد

 بارسلونا با مشکل جدید و بزرگی روبه‌رو شده است. مسئله‌ای که ممکن است آینده گاوی را تحت تأثیر قرار دهد. داستان از این قرار است که لالیگا به تازگی قانونی را وضع کرده که برای ثبت قراردادهای جدید، باشگاه‌ها باید سقف دستمزدهای خود را نه تنها برای فصل جاری، بلکه برای دو فصل آینده نیز تعدیل کنند.

لالیگا در نوامبر ۲۰۲۲، این قانون جدید را وضع کرد. این قانون تمامی باشگاه‌هایی را که از «اهرم‌های اقتصادی» استفاده کرده‌اند، موظف می‌کند در صورت تمایل به ثبت قرارداد جدید، طرح پیچیده‌ای را ارائه کنند. پس از اینکه بارسلونا تمدید قرارداد گاوی را اعلام کرد، خاویر تباس و لالیگا از این باشگاه شکایت کردند و حالا بارسایی‌ها اخبار بدی پیرامون این موضوع دریافت کرده‌اند.

10 روز پیش رسانه رلوو مدعی شده که پس از شکایت تباس، دادگاه اسپانیا رأی به لغو تمدید قرارداد بارسلونا با گاوی داده است و به این ترتیب لالیگا برنده ماجرا خواهد بود. گفته می‌شود وکلای بارسا با یک روز تاخیر قرارداد پسر طلایی فوتبال اروپا را به ثبت رسانده‌اند و به همین دلیل دادگاه رأی به لغو تمدید قرارداد داده است.

 گاوی

در همین رابطه امروز رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که باطل شدن قرارداد جدید گاوی با بارسلونا قطعی شده و این مساله به باشگاه نیز اطلاع داده شده است. نام گاوی از فهرست تیم اول باید خارج شود و او مثل قبل باید بازیکن تیم دوم بارسا باشد. باشگاه نیز نمی تواند بر اساس قرارداد جدید به او همچون بازیکنان تیم اول دستمزد بدهد. در حال حاضر بارسلونا حتی نمی تواند نام گاوی را در فهرست تیم اول خود برای فصل بعد نیز ثبت کند مگر اینکه سقف دستمزدها را کاهش دهد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4mvz54

اخبار مرتبطآخرین اخبار


ترکیب اصلی بارسلونا- رئال مادرید در ال‌کلاسیکو