تاریخ انتشار: 1402/02/29 17:00
کد خبر: 5940

بدترین خوردنی واسه اونایی که میخوان لاغر بشن

اگر به دنبال لاغری هستید اما تلاش هایتان بی نتیجه بوده است و به وزن ایده آل خود نرسیده اید، دلیل آن حذف نکردن خوردنی های ضد لاغری است که مانع کاهش وزن میشوند.
بدترین خوردنی واسه اونایی که میخوان لاغر بشن

اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهند وزن خود را کاهش دهند و به افزایش سلامتشان کمک کنند، باید بعضی از غذا های فرآوری شده به رنگ سفید را از رژیم غذایی خود حذف کنید.

شکر سفید

از مصرف شکر های فرآوری شده خودداری کنید، زیرا شکر سفید باعثِ چاقی، بیماری قلبی و افزایش سطح کلسترول ناسالم می‌ شود و کنترل اشتها را به هم می ریزد؛ همچنین عاملی برای ناتعادلی هورمون سیری و گرسنگی است. به جای آن باید از شکر طبیعی یا شکر قهوه ای استفاده کنید.

شکر سفید

آرد سفید

شما باید کاری کنید که آرد های سالم (مثل آرد گندم و برنج و...)؛ جایگزین آرد سفید شود و طعم خوشمزه اش را هم حفظ کند؛ چرا که آرد سفید عاملی برای سوء هاضمه ، یبوست، دیابت نوع 2 و چاقی است.

جوش شیرین

جوش شیرین که نام شیمیایی آن سدیم بی کربنات است، برای پف کردن مواد غذایی در خوراکی های مختلف مثل پیتزا ، نان و غذاهای مخمری استفاده می شود؛ اما گوارش را سخت می کند و عاملی برای نفخ، سنگینی شکم، چاقی و بیماری های مختلف است؛ پس تا حد ممکن جوش شیرین را در وعده های غذایی خود استفاده نکنید.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4pmwa4

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رژیم لاغری بدون گرسنگی!