تاریخ انتشار: 1396/03/05 10:16
کد خبر: 208422

آمار نگران کننده سرمربی پرسپولیس در آسیا

آمار نگران کننده سرمربی پرسپولیس در آسیا

 برانکو ایوانکوویچ در پنجمین فصل حضورش در لیگ قهرمانان هم کارنامه‌ای ضعیف از خود بر جای گذارد، ضمن اینکه عملکرد این فصل پرسپولیس که عملکرد خوبی به حساب نمی‌آید بهترین دوره حضور آسیایی برانکو محسوب می‌شود.

 

برانکو ابتدا در دو فصل پیاپی با شاندونگ چین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حذف شد، سپس با الاتفاق عربستان با شکست مقابل استقلال در پلی‌آف حتی از صعود به مرحله گروهی بازماند. در فصل 2015 زمانی هدایت پرسپولیس را برعهده گرفته بود که صعود این تیم از مرحله گروهی مسجل شده بود اما بلافاصله در مرحله بعد این تیم را حذف کرد و حالا که برای اولین بار خودش موفق به عبور از مرحله گروهی شده نتوانسته در دیدار رفت از مرحله حذفی نتیجه خوبی کسب کند. پرسپولیس برانکو در این فصل لیگ قهرمانان آسیا تاکنون با تیم‌های الهلال عربستان، الریان قطر، الوحده امارات و لخویا قطر روبه‌رو شده که فقط موفق به شکست دادن نماینده امارات شده.

 

تیم‌های برانکو در لیگ قهرمانان آسیا تاکنون در 24 بازی فقط 8 پیروزی کسب کرده‌اند و در مقابل 11 بار مغلوب شده‌اند که در این بین 4 پیروزی و 3 شکست آسیایی این مربی کروات با پرسپولیس بوده است. پرسپولیس در مجموع 2 فصل حضور در لیگ قهرمانان با هدایت برانکو در ازای زدن 12 گل 15 بار دروازه خود را گشوده دیده که آمار قابل قبولی به نظر نمی‌رسد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/4y986a

اخبار مرتبطآخرین اخبار


شانس استقلالی شدن این بمب تکنیکی بیشتر از پرسپولیسی شدنش است!