تاریخ انتشار: 1403/02/27 13:23
کد خبر: 1275473

سرمربی سابق رم گزینه اصلی هدایت میلان شد

منابع ایتالیایی از تغییر گزینه اصلی باشگاه میلان برای جانشینی استفانو پیولی در کادر فنی این تیم خبر دادند.
سرمربی سابق رم گزینه اصلی هدایت میلان شد

چندین منبع خبری در ایتالیا مدعی شدند که باشگاه میلان، پائولو فونسکا سرمربی سابق رم را در صدر لیست گزینه‌هایش برای هدایت روسونری قرار داده و آماده عقد قراردادی دو ساله با این مرد پرتغالی است.

با وجود نایب قهرمانی قریب الوقوع میلان در سری A، اخراج استفانو پیولی از این تیم محتمل به نظر می‌رسد و مدتی است که گمانه‌زنی‌ها درباره جانشینان او آغاز شده که در میان آنها نام افرادی همچون آنتونیو کونته، خولن لوپتگی و مارسلو گایاردو دیده می‌شود.

اکنون اما منابع مختلف خبری از جمله شبکه DAZN ایتالیا، گزارش کرده‌اند فونسکای 51 ساله گزینه جدید روسونری است که مدیران باشگاه آن را فردی متعادل از نظر شخصیتی در داخل و خارج از زمین بازی می‌دانند.

فونسکا در حال حاضر با تیم لیل فرانسه قرارداد دارد، اما از این قرارداد تنها یک ماه دیگر باقی است، اگرچه انتظار می‌رود که نمایندگان باشگاه هفته آینده با پایان فصل جاری لوشامپیونه با مربی پرتغالی سر میز مذاکره بنشینند تا برای تمدید قراردادش اقدام کنند.

فونسکا علاوه بر میلان، مشتری پروپا قرص دیگری مانند مارسی دارد هرچند که او هفته گذشته تأکید کرد هیچ توافقی با بندرنشینان نداشته است.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/66nwk7

آخرین اخبار