تاریخ انتشار: 1402/09/27 15:15
کد خبر: 1264134

اعتراض تراکتور به داوری دیدار با پیکان: محمدی توانایی قضاوت در لیگ برتر را ندارد

باشگاه تراکتور با صدور بیانیه‌ای نسبت به عملکرد ضعیف و‌ سوت‌های تأثیرگذار تیم داوری بازی دو تیم تراکتور و پیکان اعتراض کرد.
اعتراض تراکتور به داوری دیدار با پیکان: محمدی توانایی قضاوت در لیگ برتر را ندارد

به گزارش فرتاک ورزشی

در متن بیانیه باشگاه آمده است:

«احمد محمدی که داور بازی تراکتور و پیکان بود، با سوت‌های اشتباه نشان داد که توانایی قضاوت در لیگ برتر را ندارد. چطور ممکن است یک داور پنالتی واضح روی «محمد نادری» را تشخیص ندهد و برعکس کارت زرد به بازیکن ما نشان دهد؟ دو کارت زرد پیاپی «صفا هادی»، نشانگر آستانه تحمل پایین این داور برای یک بازی حرفه‌ای بود.

همچنین در صحنه‌ای دیگر، داور در حالی به شجاع خلیل‌زاده کارت زرد نشان داد که این بازیکن اصلاً برخوردی با بازیکن حریف نداشت. در صحنه‌ای دیگر، توپ به‌طور واضح پس از برخورد به بدن بازیکن پیکان راهی کرنر شد، اما در کمال تعجب، داور ضربه دروازه اعلام کرد.

داور حتی در شناسایی بازیکنان اخطاری هم دچار اشتباه شد. برای ما جای سوال دارد که چرا آقای افشاریان چنین داوری را برای این دیدار انتخاب کرده‌ است؟ حتی اخطارهای داور به بازیکنان پیکان هم اشتباه بود تا به هیچ وجه، جای دفاع از عملکرد داور بازی باقی نماند.

اخطارهای متعدد در یک بازی آسان و بدون تماشاگر که یکی از تیم‌ها ده نفره هم بود؛ بی‌تجربگی داور مسابقه را نشان داد و ایشان نمی‌تواند یک بازی لیگ برتر را سوت بزند. این اولین بیانیه ما علیه داوری است».

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/jm9lgp

آخرین اخبار