مهاجم قشقایی شیراز گفت:تیم ما حتی پزشک و ماساژور ندارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمد غلامی در این باره گفت: من قصد درست کردن حاشیه ندارم اما شرایط قشقایی اصلا خوب نیست. تا حالا حتی یک ریال هم پول نگرفته ایم و داریم کار می کنیم و تا این لحظه برای این تیم کم نگذاشته ایم.

او ادامه داد: شرایطی که داریم به هیچ عنوان مناسب نیست. شاید کسی باور نکند ولی تیم ما حتی پزشک هم ندارد و ماساژور نداریم و با این شرایط روزهای سختی را پشت سر می گذاریم.

مهاجم قشقایی در مورد شرایط اسکان تیمش هم گفت: روزی که قرارداد امضا کردیم گفتند به بازیکنانی که ساکن شیراز نیستند خانه می دهند اما الان ما هر 5 نفر در یک خانه سکونت داریم. حتی غذای مناسب هم به بازیکنان جوان ما نمی دهند و خیلی از آنها شب ها سوسیس بندری می خورند و خودتان می دانید با این شرایط کیفیت بازیکن پایین می آید.

غلامی صحبت هایش را اینطور ادامه می دهد: بازیکنان ما برای گذراندن زندگی نیاز به پول دارند و این کار ما را بسیار سخت کرده است. نه یک ریال پول گرفته ایم و نه پاداش هایمان را  داده اند. این موضوع واقعا کار را سخت کرده است.

غلامی در پایان گفت: ما تا حالا بدون یک ریال پول به خاطر رضا عنایتی و مردم خوب شیراز کار کرده ایم و مطمئن باشید کم نمی گذاریم. مدیران باشگاه هم دارند تلاش می کنند اما مسوولان استان هم باید از قشقایی حمایت کنند تا تیم شان موفق شود. امیدوارم مشکلات تیم ما هرچه سریعتر حل شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.