آیا سرخپوشان از اولین دیدار آسیایی خود دست پر به تهران باز خواهند گشت؟

به گزارش فرتاک ورزشی،

پرسپولیس در هفته های اخیر شرایط ایده آلی دارد و مدت هاست  طعم شکست را نچشیده است. 7 بازیِ بدون شکست این امید را به هواداران پرسپولیس می‌دهد که مقابل تیم قدرتمند الدحیل نیز دست پر از زمین خارج شوند. این بازی از دید رسانه‌های نزدیک به باشگاه پرسپولیس، حکم فینال زودهنگام لیگ قهرمانان را دارد و باید دید شاگردان یحیی گل‌محمدی چه نتیجه‌ای مقابل مانژوکیچ و هم تیمی‌هایش کسب خواهند کرد؟

دوران گذار الدحیل:  پس از استعفای روی فاریای پرتغالی از این تیم، ولید الرکراکی هدایت این تیم را بر عهده گرفت. این مربی مراکشی از سال 2014 هدایت تیم الفتح مراکش را بر عهده داشت. الدحیل که فصل گذشته کورس قهرمانی لیگ را به السد واگذار کرد، این فصل تا پایان هفته چهاردهم لیگ ستارگان قطر صدرنشین است ولی شکست مقابل الریان، زنگ خطر را برای این تیم به صدا در آورده است. 

خطوط دفاعی مستحکم: دو تیم پرسپولیس و الدحیل دارای بهترین خطوط دفاعی لیگ داخلی خود هستند. الدحیل با دریافت 12 گل در 14 بازی، صاحب بهترین خط دفاع لیگ ستارگان قطر است؛ آنها در فصل جاری میانگین 0.85 گل خورده در هر بازی را برجای گذاشته اند. پرسپولیسی ها هم با 9 گل خورده در 19 بازی، خط دفاع رویایی را تشکیل داده اند؛ سرخپوشان میانگین 0.47 گل خورده در هر بازی را برجای گذاشته اند.

خارجی های الدحیل: مهدی بن عطیه، ماریو مانژوکیچ، هان کوانگ سونگ و ادمیلسون جونیور بازیکنان خارجی الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا هستند. 

ادمیلسون می‌رسد؟  بسام الراوی، اسماعیل محمد و یوسف المساکنی به خاطر آسیب دیدگی نمی‌توانند الدحیل را در این دیدار همراهی کنند و در فهرست این تیم قرار نگرفتند؛ اما ادمیلسون که در دیدار مقابل الریان مصدوم شده بود، بدون مشکل تمرین کرد و می‌تواند برابر پرسپولیس بازی کند.

*سه شنبه 22 بهمن 98

الدحیل قطر- پرسپولیس ایران ساعت 18:45 ورزشگاه عبدالله بن خلیفه 

* تیم داوری از کشور ازبکستان این بازی را سوت می زنند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.