آقایان در هنگام معاشقه با همسران خود باید به این موارد توجه کنند.

منهای ورزش؛ خیلی وقت‌ها این سوال برای آقاین ممکن است پیش بیاید که چرا در رابطه زناشویی با این که سعی دارند همسر خود را راضی نگه دارند این اتفاق نمی‌افتد و آنها از این ارتباط لذت کافی نمی‌برند.
برای پی‌بردن به این موضوع یک نکته ظریف وجود دارد که بی‌تفاوتی به آن می‌تواند ثرات زیانباری بر روابط جنسی با همسر خود پیدا نمایند و بایستی نسبت به آن حساس بوده و تا می‌توانند به آن توجه نمایند.

به هنگام معاشقه به یاد داشته باشید که همسرتان از اینکه کامجویی آنی و فوری خود را به تاخیر می‌اندازید تا او لذت بیشتری ببرد به هیجان می‌آید. هرچه در این روند عجله نکنید، تمایلات جنسی همسرتان افزایش خواهد یافت و به لایه‌های ژرف‌تری از انگیختگی جنسی او خواهید رسید.

معاشقه باید به گونه‌ای باشد که به همسرتان نشان دهد تمام قسمت‌های بدن او برایتان جذاب است و تنها این اندام‌های جنسی و سینه‌ها نیستند که هدف کامجویی شما هستند. و اینکه معاشقه نه به نیت تحریک همسرتان بلکه مانند گشت و گذار در گلستان برای لذت بردن شما جلوه کند.

پس بنابراین این نکته ظریف می‌تواند درهای یک رابطه جنسی رویایی را با همسرتان برای شما بگشاید و توصیه می‌کنیم تحت هیچ شرایطی آن را بی‌اهمیت ندانسته و در جهت انجام آن کوشا باشید.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.