تاریخ انتشار: 1401/12/24 23:43
کد خبر: 9187

روش استارت استاپ در رابطه زناشویی چیست؟

شیوه استارت استاپ یکی از انواع روش های غیر دارویی است که می‌توانید برای درمان زودانزالی از آن استفاده نمایید.
روش استارت استاپ در رابطه زناشویی چیست؟

بدون شک، روش استارت استاپ برای پیشگیری از زود انزالی، یک مورد کاربردی و کارآمد به حساب می آید. از آنجایی که شیوه های دارویی امکان دارد سلامت فرد را در به خطر بیندازد ، راه ها، تمرین ها و تکنیک های طبیعی مثل شیوه استارت استاپ و شیوه مسترز و جانسون برای پیشگیری از زود انزالی در این زمینه می تواند بیش از پیش اهمیت داشته باشد.

حتما بخوانید: 5نکته کلیدی برای جلب رضایت خانم ها/ آقایان جدی بگیرند

استفاده از  شیوه استارت استاپ برای پیشگیری از زود انزالی ، به غیر از جلوگیری از میل پیدا کردن شخص به سوی استفاده بی حد انواع قرص ها، اضطراب و استرس های روانی ناشی از زود انزالی را هم به میزان قابل توجهی رفع می کند.

بدون شک، معضلات روحی مانند هیجان، استرس و اضطراب های روانی، در پیدایش مشکل زود انزالی خیلی اثر گذار و مفید می باشد. از آنجایی که خیلی اشخاص با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند، برای درمان و حل این نوع مشکلات جنسی باید راهکارهای لازم را به کار ببندند. چرا که در صورت عدم دقت به این موضوع علاوه بر ایجاد نارضایتی جنسی، زندگی مشترک فرد را هم بسیار تحت شعاع خود قرار می دهد.

از طرف دیگر، مردان به علت خجالت کشیدن از پیدایش مشکل زود انزالی، به جای مراجعه به پزشک متخصص یا سکس تراپیست برای درمان آن، به طرف مصرف مواد مخدری مثل تریاک، شیره، تراکادول و متادون یا استفاده بی اندازه قرص های اعصاب روی می آورند. در این شرایط، استفاده از شیوه استارت استاپ برای پیشگیری از زود انزالی، یک راهکار درمانی مناسب و نتیجه بخش به حساب می آید.

روش استارت استاپ,روش استارت استاپ در رابطه زناشویی چیست,شیوه استارت استاپ برای پیشگیری از زود انزالی

مراحل انجام شیوه استارت استاپ برای درمان زود انزالی

تکنیک استارت استاپ یک شیوه درمانی است که به رفع مشکل زود انزالی در مردان کمک می کند. برای انجام این کار باید یک سری مراحل را همان گونه که در ادامه بیان کرده ایم، دنبال کنید. مراحل انجام شیوه استارت استاپ برای درمان زود انزالی به این صورت است:

برقراری ارتباط موثر با شریک جنسی

چنانچه تصمیم دارید که این شیوه درمانی را در رابطه جنسی خود به کار ببرید درباره آن با شریک جنسی خود حرف بزنید و از او بخواهید به شما کمک کند. همکاری همسرتان در مثمرثمر بودن شیوه استارت استاپ بسیار اهمیت دارد. چنانچه مطمئن که وی با شما همکاری می کند می توانید وارد قدم دوم شوید.

آغاز و استارت رابطه جنسی

رابطه جنسی را به آهسته و به صورت آرام آغاز کنید. سرعت و شدت بخشیدن به رابطه می تواند سبب شود که شما فوری به انزال برسید. به همین علت بهتر است سکس خود را تا جایی که می توانید آرام پیش ببرید. علاوه بر این تلاش کنید یک کلمه ویژه را معلوم کنید که به محض نزدیک شدن به لحظه انزالتان، با گفتن آن کلمه سیگنال لازم را به شریک جنسی تان بدهید تا بلافاصله تحریک را متوقف کند.

متوقف کردن و استاپ رابطه جنسی

به محض این که حس کردید به اوج رسیدید و انزالتان نزدیک است، سریع کلمه خاص را بیان کنید، آلت تناسلی خود را بیرون بیاورید و همه تحریکات را متوقف کنید. لازم نیست که برای این وقفه، اتاق خواب یا تخت را ترک کنید می توانید در همان وضعیت قدری استراحت کنید. چند لحظه صبر کنید تا احساس لذتتان کم شود و هنگامی که حس کردید انزالتان را به تاخیر انداخته اید، قد سوم را آغاز کنید.

تحریک و استارت دوباره رابطه جنسی

از شریک جنسی خود بخواهید که به تحریک شدن مجدد شما کمک کند. این کار را می تواند با دست یا به صورت سکس دهانی انجام دهد. پس از این که اطمینان پیدا کردید که مجددا آمادگی برقراری رابطه جنسی را دارید؛ مثل دفعه اول این کار را به آهستگی آغاز کنید.

این چرخه چندین بار تکرار می شود تا وقتی که بتوانید بدون استاپ و وقفه بر انزالتان کنترل داشته باشید. روش استارت استاپ را دفعات اول، فقط کافی است که یک بار انجام دهید ولی کم کم به تعداد دفعات وقفه اضافه کنید به طوری که پس از گذشت چند هفته آن را به 9 مکث در میان رابطه جنسی تان برسانید.

روش استارت استاپ,روش استارت استاپ در رابطه زناشویی چیست,شیوه استارت استاپ برای پیشگیری از زود انزالی

نکات مفید برای تاثیر بیشتر شیوه استارت استاپ

کاهش استرس و اضطراب

زودانزالی موضوعی با منشاء روانی است بنابراین همانگونه که معلوم است موضوعات گوناگون روانشناختی مانند استرس و اضطراب روزانه و حتی استرس در طول رابطه جنسی در مورد زودانزالی می‌تواند باعث انزال زودرس‌تر شود. از این رو کنترل و مدیریت استرس و اضطراب نقش مفیدی در بهبود انزال زودرس در کنار شیوه استارت استاپ دارد.

صبور بودن

اثر شیوه استارت استاپ نسبت به استفاده دارو کمی بیشتر زمان می‌برد، در نتیجه اشخاصی که به خوردن دارو برای برطرف شدن زودانزالی عادت کرده‌اند باید بیشتر صبور باشند چون امکان دارد زوجین برای رسیدن به بیشترین میزان تاثیر آن 1 تا چندماه زمان بگذارند.

انجام پیشنوازی

پیشنوازی را فراموش نکنید. پیشنوازی در کنار شیوه استارت و استاپ می‌تواند فشار و هیجان و استرس را برای مردان کاهش دهد و باعث افزایش طول مدت رابطه شود.

گفتگو با شریک جنسی

عامل دیگری که می‌توان در کنار استفاده از شیوه استارت استاپ تاثیرگذار باشد حرف زدن با شریک جنسی است. موضوع را با شریک جنسی خود در میان بگذارید تا بتوانید با همراهی یکدیگر بهترین استفاده را از شیوه استارت استاپ ببرید. برای برطرف کردن این مشکل همیشه باید روی کمک همسرتان حساب کنید.

اینکه شما چه مدت زمانی را به عنوان هدف نهایی خود انتخاب کرده‌اید برای هر فرد متفاوت است ولی مطالعات گوناگون در این زمینه نشان داده‌اند زوجینی که این شیوه را برای مدتی انجام داده‌اند میزان رابطه‌شان از 5 دقیقه تا 20 دقیقه و بیشتر افزایش پیدا کرده است.

شما می‌توانید با استفاده از شیوه استارت استاپ مدت زمان رابطه  جنسی خود را تا هر زمان که می‌خواهید ادامه دهید. همینطور استفاده همزمان از کاندوم و تکنیک استارت استاپ میزان مدت رابطه جنسی را تا چند برابر افزایش می‌دهد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2ovwg3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


رازهای طلایی برای داشتن یک رابطه جنسی زناشویی!