تاریخ انتشار: 1402/02/20 12:14
کد خبر: 6542

چرا زنان مردانی که عاشقشان هستند را ترک می‌کنند؟14 دلیل را بدانید

برخی از دلایل مانند: دروغگویی، توجه نکردن، مقایسه کردن با دیگران و... موجب این می شود که زنان حتی مردانی را که دوستشان دارند را ترک کنند.
چرا زنان مردانی که عاشقشان هستند را ترک می‌کنند؟14 دلیل را بدانید

زنان تمایل به سرمایه گذاری عاطفی زیادی در یک رابطه دارند بدان صورت که تمام قلب و روح خود را در رابطه قرار می دهند. کورکورانه اعتماد می کنند، بی نهایت مراقبت می کنند و جسورانه عشق می ورزند. در واقع زنان در یک رابطه خودشان را در اولویت قرار نمی دهند. مردان می خواهند توسط یک زن قوی و مستقل انتخاب شوند. زنی که ارزش خود را می داند و به خودش احترام می گذارد و می داند چگونه رفتار کند تا مردم نیز به او احترام بگذارند. زمانی که یک زن احترام به خود را می آموزد، توانایی ارزیابی بهتری را در رابطه پیدا می کند. به همین منظور در این قسمت از خانواده پلاس نمناک برخی از دلایلی که باعث می شود زنان مردانی را که دوستشان دارند، ترک کنند ذکر شده است پس سعی کنید مرد ایده آلی برای همسر خود باشید.

دلایلی که زنان مردان را ترک کنند

1. فقدان علاقه های مشترک نشانه خوبی نیست :

افراد با گذشت زمان تغییر می کنند. ممکن است شما یا شریک زندگی تان نیز تغییر کنید. مهم است که هر دو نفر که در یک رابطه هستند علایق مشترکی داشته باشند زیرا این علایق مشترک است که شما و همسرتان را در ابتدا به یک دیگر پیوند می زند پس عدم حضور آن ها تأثیر چشمگیری در روابط شما خواهد داشت.

ترک زندگی توسط زن

2. فقدان ارتباطات شما را خواهند کشت :

خانم ها به کسی نیاز دارند که با او صحبت کنند اما از طرفی غیرممکن است که یک مرد همواره در کنار یک خانم باشد، اما اگر بیشتر اوقات غایب باشید رابطه خود را کمرنگ خواهید کرد. اگر هر بار که به شما احتیاج دارد با او نباشید مثل این است که عملاً از او بخواهید که تنهایی را انتخاب کند.

3. صمیمیت فیزیکی بسیار مهم است :

مردان موجوداتی علاقه مند به رابطه جنسی هستند .آن ها برای برقراری یک رابطه جنسی همیشه ابراز آمادگی می کنند اما زنان به صمیمیت جسمی، عشقبازی، احساس و رغبت مردشان احتیاج دارند . اگر دست از پیشرفت های جنسی خود بردارید یا از نیازهای او غافل شوید او احساس بی ارزشی خواهد کرد که این امر به روابط شما بسیار آسیب می رساند.

اگر به شریک زندگی خود و نیازهای او در رختخواب اهمیت دهید، اطمینان خواهد یافت که شما برای این رابطه ارزش قائل هستید. روابط جسمی به شهوت مربوط نمی شوند زیرا شهوت تنها برای مدتی زنده است اما عشق برای همیشه می ماند. این عشق است که باعث می شود دو نفر به یکدیگر جذب شوند و پایدار بمانند.

4. تکبر بیش از حد در دست گرفته اید :

زنان بیشتر فعالیت هایی را انجام می دهند که از آن بابت خوشحال شوند. هرچه زمان کم تری به یک خانم بدهید تحریف بیشتری در رابطه با او ایجاد می کنید. زنان می خواهند اولویت داشته باشند و بطور سهل انگارانه با آن ها برخورد نشود. از طرفی نیز در یک رابطه من وجود ندارد پس به یاد داشته باشید رابطه دو نفره یک پیوند یکپارچه سازی است که باعث می شود دو نفر در کنار یکدیگر بمانند. بزرگترین چیزی که یک زن به آن احتیاج دارد اطمینان و امنیت است.

علت جدایی زنان

5. ناامنی :

ناامنی مانند یک سم است و سبب ازبین بردن باطن رابطه ها می شود. هنگامی که یک زن احساس نا امنی می کند احساسش خاموش می شود. یک مرد باید به زن خود ایمان و اعتماد داشته باشد. اگر با فردی که دوستش دارید احساس ناامنی داشته باشید بدان معنا است که او را دوست ندارید زیرا عشق با اعتماد همراه می شود و اعتماد ناامنی را می کشد پس سعی کنید به شریک زندگی خود اعتماد کنید.

6. دروغ گویی :

آیا دروغ گفتن اشکال دارد؟ پذیرفتن دروغ از شخصی که دوستش دارید غیر قابل قبول است. یک رابطه با اعتماد دو نفر ساخته می شود پس با دروغ گفتن تنها شریک زندگی را از خود دور می کنید زیرا نهایتا او متوجه دروغ شما خواهد شد دراین صورت رابطه به پایان خواهد رسید یا اعتماد طرفین از بین خواهد رفت. اگر نمی خواهید همسرتان از شما دور شود چیزی را از او پنهان نکنید و دروغگویی نکنید. گفتن حقیقت ممکن است به شما صدمه بزند اما توجه داشته باشید که دروغ اول سبب گفتن دروغ های دیگر نیز خواهد شد. سعی کنید صادقانه و با محبت و رفتار کنید.

7. نداشتن فاصله شخصی :

فضای شخصی برای سلامتی افراد بسیار حیاتی است. اگر می خواهید تا همسرتان عاشق شما بماند و به شما احترام بگذارد فضایی را برای رشد به او اختصاص دهید. با این امر مرد خوبی برای او خواهید بود.

علت طلاق زن از مرد

8. خیلی سرد هستید یا از نظر عاطفی غیر قابل دسترس هستید :

در دسترس نبودن از لحاظ عاطفی یکی از بدترین کارهایی است که می توانید با همسرتان انجام دهید. یک خانم غایب بودن همیشگی شما را نمی پسندد بلکه می خواهد احساساتی باشید و او را بفهمید. در واقع عشق و محبت شما را می خواهد نه پول و غیره. افرادی که از لحاظ عاطفی با همسر خود به مدت طولانی در دسترس نیستند به مرور زمان از یکدیگر دور شده و به روابطشان آسیب می رسانند. بهتر است در غم وشادی کنار همسر خود باشید زیرا او به مراقبت نیاز دارد.

زنان در جامعه ی ما تکامل یافته اند. اگر عشق، تحسین، تماس جسمی، ارتباط روحی، تحریک عقلانی و یا حضور وجود نداشته باشد آن گاه زن تنهایی را بر می گزیند.

9. در تلاش هستید تا او را تغییر دهید :

به یاد داشته باشید که یک خانم را برای خودش دوستش داشته باشید نه برای شخصی که توقع دارید به آن تبدیل شود. همه ما دوست داریم دیگران ما را برای خودمان دوست داشته باشند زیرا سزاوار آن هستیم. اگر قصد دارید تا یک خانم را تغییر دهید پس عاشق او نیستید. عشق شفاف است و نیازی به تغییر ندارد. قصد در تغییر دادن نوعی خود خواهی است که منجر به برهان و پشیمانی و سرانجام شکست در رابطه می شود.

10. به همسر خود زمان کافی نمی دهید:

زمان بهترین هدیه ای است که می توانید به شخصی که دوستش دارید اهدا کنید. با این امر به او نشان می دهید که چقدر برایش ارزش قائل هستید. سعی کنید فردی نباشید که وقتی برای گذراندن با اطرافیان خود ندارد. یک خانم دوست ندارد بگوید که مرد من برایم وقتی نمی گذارد زیرا این امر به او آسیب می رساند و احساس تنهایی می کند. هر زمان که یک خانم ناراحت است از او حمایت کنید و تنهایی را با بودن و خوشحالی پر کنید.

علت جدایی زنان

11. او را با دیگران مقایسه می کنید :

در چندین مطلب مختلف بخش خانواده پلاس نمناک به این مورد اشاره کردیم؛ این امر یکی از رایج ترین مواردی است که باعث می شود زنان نسبت به مردان دلسرد شده و او را ترک کنند. هر شخص منحصر به فرد خودش است اگر او را با شخص دیگری مقایسه کنید ناعادلانه است زیرا یک زن در آن صورت احساس می کند از او قدردانی نمی شود و فقط زیر ذره بین قرار دارد که با هر حرکت قضاوت و مورد انتقاد قرار می گیرد.

12. چیزهای کوچک را نادیده می گیرید :

افرادی که در زندگی به چیزهای کوچک توجه می کنند در زندگی خوشحال ترین هستند زیرا هیچ استانداری برای خوشبختی ندارند و با کمترین ایده ها و تلاش ها شاد می شوند. به عنوان یک مرد بیاموزید از کمترین تلاش همسر خود قدردانی کنید.

13. به او توجه نمی کنید :

هیچ چیز برای یک زن زیان آور تر از این نیست که به او توجه نشود. یک زن با کلمات برانگیخته می شود. او نیاز دارد احساس کند که درک می شود، تایید می شود، مورد احترام قرار می گیرد و حمایت می شود. زنان این اعمال ساده را در رابطه و عشق می پسندند. یک زن هنگامی که احساس کند مورد غفلت قرار گرفته است قلبش می شکند.

زنان و مردان

14. زنان فردی را که قابل پیش بینی باشد دوست ندارند :

مردان روزمرگی راحتی دارند بدان صورت که هرچه پیرتر می شوند کمتر می خواهند در اموری که به آن ها مربوط نیست مشارکت کنند اما زنان به لحظات غیر مترقبه نیاز دارند. یک یادداشت کوچک آنان را به وجد می آورد.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2rjgm3

اخبار مرتبطآخرین اخبار


این رفتارهای مردان برای همسرانشان یک هشدار است| او شما را دوست ندارد!