تاریخ انتشار: 1402/02/19 23:16
بازیکنان رئال خودشان می‌دانند چه کار کنند
کد خبر: 6545

آخرین توصیه آنچلوتی قبل از بازی با سیتی

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، پیش از بازی امشب مقابل سیتی تاکید کرد که شاگردانش می‌دانند در چنین بازی‌های بزرگی چه باید بکنند.
آخرین توصیه آنچلوتی قبل از بازی با سیتی

رئال مادرید امشب در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان منچسترسیتی است؛ تیمی که اخیرا بعد از تلاش بسیار صدر جدول لیگ برتر را از آرسنال گرفته و برخلاف شاگردان کارلو آنچلوتی در هر سه جام شانس قهرمانی دارد.

رئالی‌ها فصل گذشته در همین مرحله سیتی را شکست داده و راهی دیدار پایانی شدند تا با عبور از لیورپول فاتح UCL شوند. آنها امیدوارند با تکرار همان کیفیت امسال هم از سد شاگردان پپ گذشته و ناکامی در لالیگا را با قهرمانی دوباره در اروپا جبران کنند.

کارلو آنچلوتی که بعد از جام جهانی 2022 به عنوان جدی‌ترین گزینه هدایت تیم ملی برزیل معرفی می‌شود، چند روز پیش بار دیگر تاکید کرد که به قراردادش با کهکشانی‌ها تا سال 2024 متعهد است. او اما خوب می‌داند که اگر امسال چمپیونزلیگ را هم از دست بدهد شاید مجبور به ترک مادرید شود، حتی اگر خودش قصد ماندن داشته باشد.

او برای رسیدن به هدف یادشده امیدوار به تیم آماده و پرستاره‌اش است؛ تیمی که به عقیده خودش برای چنین بازی‌های بزرگی آمادگی کافی دارد و ستاره‌هایش می‌دانند در زمین چه باید بکنند. کارلتو در صحبت‌های کوتاهی که بعد از ورود به ورزشگاه سانتیاگو برنابئو پیش از بازی امشب داشت، در پاسخ به این سوال که «آخرین توصیه‌اش به بازیکنان در رختکن چه خواهد بود؟» گفت: "نیاز نیست به بازیکنانم بگویم چه کاری انجام دهید. آنها خودشان می‌دانند چه کاری باید انجام دهند."


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/2xngw4

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبال


آنچلوتی به برزیل برود، زیدان گزینه اول رئال است