تاریخ انتشار: 1402/03/05 01:51
کد خبر: 5608

دختر نوجوان نقشه جنایت مادرش را برهم زد!

زن ۳۷ساله که قصد کشتن دخترانش را داشت، دختربچه ۶ساله‌اش را به قتل رساند اما زیرکی دختر نوجوانش نقشه او را ناتمام گذاشت.
دختر نوجوان نقشه جنایت مادرش را برهم زد!

چند روز پیش زنی 37ساله به نام جیمی بردلی به اتهام قتل دختر 6ساله‌اش و تلاش برای قتل دو دختر دیگرش در کارولینای جنوبی در آمریکا از سوی پلیس دستگیر شد

براساس اعلام پلیس، این زن که هنوز انگیزه‌اش از این اقدام هولناک روشن نشده، نیمه‌شب جمعه گذشته تصمیم به اجرای نقشه‌اش گرفت.

او پس از به خواب رفتن 3دختر 6، 8 و 15ساله‌اش ابتدا به سراغ دختربچه 6ساله‌اش رفت. زن جنایتکار بدون هیچ سر و صدایی نقشه‌اش را اجرا کرد و سپس تصمیم به دومین جنایت گرفت.

این زن به سراغ دختربچه 8ساله‌اش رفت و قصد داشت او را در خواب خفه کند که وی برای یک لحظه توانست با صدای بلند فریاد بزند و کمک بخواهد.

همین باعث شد که خواهر 15ساله او که در اتاقی دیگر بود از خواب بپرد. دختر نوجوان در جست‌وجوی منبع صدا از اتاقش خارج شد و مادرش را دید که در حال خفه کردن خواهر 8ساله‌اش است. به‌گفته پی‌جی تانر، کلانتر شهر، دختر 15ساله با دیدن این صحنه و با شجاعت تمام با مادرش درگیر شد.

او در این کشمکش موفق شد خواهر 8ساله‌اش را نجات دهد و بعد هر دوی آنها توانستند از خانه فرار کنند. دختر نوجوان پس از نجات خواهرش، سراسیمه خود را به خانه همسایه رساند و توانست از آنجا با پلیس تماس بگیرد.

مأموران پلیس زمانی که به محل حادثه رسیدند، زن جوان قصد مقاومت در برابر آنها را داشت که در نهایت با استفاده از شوکر زمینگیر شد و به دام افتاد. پس از آن مأموران وارد خانه شدند و جسد بی‌جان دختربچه 6ساله را پیدا کردند. به‌نظر می‌رسید که زن جنایتکار وی را در وان غرق کرده و به قتل رسانده است.

بررسی‌های پلیس نشان می‌دهد که زن جنایتکار هیچ سابقه کیفری نداشته و تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه او از این جنایت هولناک ادامه دارد.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/3exo94

اخبار مرتبطآخرین اخبار


عشق ممنوعه جنایت آفرید/ احسان و عاطفه در تختخواب بودند که شوهرش به خانه آمد!
مرور حوادث گذشته؛

منهای ورزش| راز کشته شدن یک زن/ ماجرا چه بود؟
گزارشی از یک فقره قتل در روستای بیساران کردستان